Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » JACK RUSSEL TERRIER hangulatva...

JACK RUSSEL TERRIER hangulatvaltozasai?

Figyelt kérdés
1 eve van jack russelem...imadott kutyusokkal jatszani,meg most is.mindig is megvoltak a baratai,az utobbi idoben viszont mar nem akar veluk jatszani,inkabb ugat rajuk,tamadni akar...mitol lehet ez?mi valtoztathatta meg?igaz h azota ien az egyikkel miota osszevesztek egy foldon talalt szalamin...masik meg rajta akarta kielni magat,es az sem tetszett neki,de ez sztem nem ok,vagy megis?
2010. dec. 14. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Egy pár bizonyos egyeddel van gondja vagy csoporttal (nem szereti a kis testűeket, nagy testűeket stb)?

Más változást nem vettél észre? Az, hogy ugat támad a "barátaira", lehet téged akar megvédeni.

Ha valamelyik ki akarta "élni" magát rajta - remélem jól értem -, egyszerűen domináns viselkedését fitogtatta (Én vagyok a főnök, nem te) és az nem tetszett neki. A szalámin való veszekedés megint dominanciára utal, hisz az ételből mindig a dominánsabb kutya eszik elsőnek.

Egyszerűen arról van szó, hogy a kicsike már nem annyira kicsike és követeli magának nagyobb dominanciával járó előjogokat. Én javasolnám kösd fel a gatyádat, mert a következő a ti családotok is lehet. Nehogy a fejetekre nőjön!

2010. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a fejunkre nem fog noni az biztos,mert amit en mondok neki,azt teszi,nagyon okos kutyus,hallgat ram.arra figyelek,h tudja ki a fonok...egyebkent o nagyon aranyos kutyus,a kornyeken minden gyerek ismeri,jatszanak vele,o is nagyon elvezi...es nem ugy valtozott meg h egyik percrol a masikra nem akar semmilyen mas kutyussal jatszani,mert ez nem igaz...a mamanal is mindig jatszik az ottani kutyussal,csak eza ket kutyus akiket irtam,ok kicsi kora ota a baratai voltak,es mar nem,es zavar.Domino/egyebkent igy hivjak/ imad jatszani,ugralni,provokalni mas kutyusokat faaggal stb.van mas kutyus is akit megugat,de altalaban azokat azert,mert tamadnak ra,es mar arra is gondoltam,h eltanulja toluk,es ezert ignoralja a regi baratait...vagy ez hulyeseg?
2010. dec. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!