Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos yorki kiskutyámnak...

7 hónapos yorki kiskutyámnak nagyon büdös a lehelete, mit lehet vele tenni? Ez betegség vagy természetes?

Figyelt kérdés
Nagyrészt tápot eszik amit nagyon szeret de a változatosság ért kap konzervet is.
2008. jan. 18. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mitől lehet, csak tippelni tudok, lehet hogy féreghajtani kéne a kutyust, a férgektől lehet fokhagyma szerű szájszag. A féreghajtást időnként ismételni kell.
2008. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyusunknak a konzervtol volt budos a lehelete kulonosen a majas konzervek adtak neki kulonos illatot....
2008. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a férgektől lehet...vegyél neki mentolos csontot, ún. kutyacsókot.
2008. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alegelső,hogy alaposan nézz körül a szájában!Lehet hogy lepedékes a foga,esetleg fogköves,vagy valahonnan nem tud kipucolódni a kaja és ez okozza.A férgességnek semmi köze hozzá,de azt is kezelni kell.Ha egyedül nem találod meg az okát, fordulj az állatorvoshoz.
2008. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A yorki sajnos iszonyat hajlamos a fogkőre, nekünk is van, és évente kell vinni műteni dokihoz, utána pár hétig nincs szájszaga. Aztán kezdődik előlről. Vigyázni kell vele, mert hallottam olyan esetről, hogy egy éves korára kihullottak a fogai, mert nem vették észre, hogy fogkő!
2008. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!