Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tartanátok sicu vagy yorki...

Tartanátok sicu vagy yorki kutyát panel lakásban, és miért igen vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kedvelem ezeket a fajtákat, ezért én nem tartanék, de sokkal inkább lakásba valók, mint kertbe! Ők szobakutyák, nekik bent jó.
2010. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, az udvaron megfagynának, az biztos, és egyébként én sem szeretem az ölebeket.
2010. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyát csak és kizárolag lakásban tarts, maximum ha kertesházba laksz, akkor kiengedheted a kertbe egy pisire:) nagytestű kutyát viszont, nem ajánlott panelházban tartani, mivel nagy a mozgásigénye :)
2010. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van panelban!nincs semmi baja :) a kutya egyébként is hozzád igazodik.Ha kicsi házban van azt szokja meg ha nagyban akkor azt.Csak ne felejtsd el napi 3szor minimum levinni. :)
2010. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!