Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát akkor is tudok...

Kölyökkutyát akkor is tudok szobatisztaságra szokatni ha nem tudok vele 2 óránként kirohangálni?

Figyelt kérdés
Napi 3x tudom kivinni, így is beszokatható azért?
2010. dec. 17. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. De ezek a séták ne 2 percesek legyenek, hanem minimum fél órásak.
2010. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 hetes boxerről van szó, iszonyúan fázik kint és ruhát sem találtam rá valót... :(
2010. dec. 17. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Fázik, mert így termel hőt. Ne okozzon ez gondot. :) Ha félted mindentől, nem fog kialakulni az immunrendszere. Én is kivittem a kölyköt pisiltetni (bár nekem egyszerűbb volt mert kiengedtem a kertbe), ő is reszketett, de mostmár (6 éves) kicsapom -7 fokban, hogy végezze el a dolgát (egyébként szól már) és egy olyan 10 perc után kéreckedik be, szal bírja. :)

Én nem tudom, hogy lehet rászoktatni úgy hogyha nem vagy állandóan.. :S nekem egyszerűbb volt. Ha én nem voltam otthon akkor kiraktuk a többi kutya közé a kertbe. Úgy azért jóval egyszerűbb volt....

2010. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy így jóval lassabban fog menni. Neki még 2-3-4 óránként pisilnie kell, fizikailag képtelen szabályozni. Tehát szükségszerűen bent is fog pisilni, így viszont meg is fogja szokni, hogy szabad bent pisilni.


Persze a végén már szobatiszta lesz, ahogy minden kutya szobatiszta lesz egyszer, de valószínűleg lassabban fog menni.

2010. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Itthon vagyok vele egész nap, csak 15 hós a fiam és vele nem egyszerű 2 óránként lemenni! :)

De az előbb lent voltunk, kint pisilt meg kakilt jól megdícsértem! :)

2010. dec. 17. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak így tovább! :)
2010. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova viszed le? Ugye nem viszed le a 7 hetes oltatlan kiskutyát a kutyasétáltatóra?
2010. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem kell óránként levinni.


Reggel az ébredése után a lehető leghamarabb.

Minden étkezése után, mivel a gyomrában lévő étel ürítésre készteti.

Játszás után, mert akkor a kis belei mozognak.

Ébredés-evés-játszás.

2010. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!