Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6hónapos lány bolognesem hasa...

6hónapos lány bolognesem hasa eléggé kemény és fel van puffadva. Tüzelni fog? Vagy mi lehet vele? SOS

Figyelt kérdés

nagyon féltem..=(

amúgy nem eszik semmit,tegnap még teljesen jó volt,ma adtam neki tápot és nem kellett neki.

a sonkát megette..


2010. dec. 17. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy férges a puffadás miatt?Mikor volt utoljára féreg hajtózva?
2010. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Férgesség gyanú..de vidd dokihoz, most ne várd hogy "tudatlanok" fognak gyógyírt mondani a kutyád gondjára, meg kitalálni hogy mi az.

ORVOS.

2010. dec. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát mostmár nemsokára kell neki,de nemhiszem hogy férges lenne. tegnap még semmi baja nem volt
2010. dec. 17. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy még nem gondoltál arra,hogy dokihoz vidd minél előbb?Lehet ám más baja is!Mi látatlanban nem tudunk diagnosztizálni,és nem is vagyunk ám állatorvosok!

Lehet egy szép kis bélelzáródás is akár,meg sokféle más baj.

Ezek a kis divatkutyák elég kényesek.

2010. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem tüzelés ... vidd dokihoz.
2010. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A bélelzárodásnál pl.azonnali műtét szükséges!
2010. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

felhívtuk az orvost,azt mondta hogy csak holnap tud jönni ,de valószínűleg férges a picikém.

úgyhogy ma sajnos a fürdőszobában kell aludnia

2010. dec. 17. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 6 hónapos kutya féregtől puffad, étvágytalan, ott nagyon elrontottatok valamit.Ennyi idős korára már csak megelőzésként kell féreghajtózni.Oltásokkal hogy álltok? Elviekben minden oltás előtt féreghajtás kell legyen.
2010. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ez az egy orvos van,aki csak holnap ér rá?

Furcsa helyen laksz...

Látatlanban mondott valamit,ami nem is biztos,hogy úgy van.

Na és ha nagy baj lenne,akkor meghalna a kutya,mert ő csak holnap ér rá?

Tudod,én épp tegnap vonatoztam fel a beteg kutyámmal Pestre,nem vártam az itteni dokira.

Vonatoztunk oda-vissza 160 kilométert,de jól van a kutya.

És az mire megoldás,hogy kizárod a fürdőbe?Ha tényleg férges a kutya,réges-rég megkaptátok mind.

[link]

Itt megtalálod a dokikat megyei bontásban,biztos lesz olyan,aki elérhető és ki is megy.

2010. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!