Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egész este ugat nem...

A kutyám egész este ugat nem tud miért egy hete csinálja. Kap inni enni rendesen, néha visszük sétálni is, de mostanába nagyon soakt ugat miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:13
 1/6 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Hol tartod a kutyádat kertben? Hány éves?
2010. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
azért ugat mert valami baja van vagy farkasok természete ösztöne jö vissza, az én kutyám fiatalon meghalt de nyestet vagy holdat ugata és kint volt nem aludt
2010. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
azt mondja, hogy: a kutyatartás nem abból áll, hogy adunk enni, inni meg néha sétálgatunk valamennyit!
2010. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én négyéves labrador szuka kutyám is ugyanezt csinálja éjszakánént. Igaz ő meg van kötve,(nappal szabadon van), de szerintem a zugba bejáró kóbor ebeket ugatja...


A tied is hasonlók miatt ugathat

2010. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kutyám 8éves labrador szuka:)

Ja és am nem tudom hogy kell jól tartani 1 kutyát :S

Meg ha sétáltatom össze vissza fut meg teljesen fel izgatja magát ami azért baj mert epilepsziás és akkor így remeg és nem tud semmit csinálni csak remeg és vonaklik ezért keveset sétáltatjuk :S

2010. dec. 18. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nem foglalkozol kutyaként vele csak rosszabb lesz a helyzet...

megfelelő arányú testmozgás, szellemei aktivitás, szabályok határok kijelölése és jól időzített, indokolt jutalmazás

2010. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!