Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rágja a kutyám a lábait?

Miért rágja a kutyám a lábait?

Figyelt kérdés
Rágja, és miközben rágja, még nyüszít is...
2010. dec. 17. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Lehet rossz szokás,vagy idegi probléma is.Szabad kérdeznem,milyen fajtájú,mennyi idős a kutyus?A törpe pincsereknél ez pl fajtajelleg.
2010. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Keverék, 3 és fél hónapos:D
2010. dec. 17. 21:35
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, h nincs-e valami a láb újai közt. (valamibe bele lépet vagy kullancs, bogár van benne, akármi idegen anyag)

Ha meg nem látsz benne semmit, és a probléma nem múlik el akkor vidd el az állatorvosodhoz :)

Sok szerencsét hozzá ;)

Remélem segítettem!!!

2010. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2010. dec. 17. 21:36
 5/22 anonim ***** válasza:

Bár ebben a korban még nem szokott előfordulni bűzmirigy probléma, de annak is az egyik jellemző tünete a tappancs rágás.

Körme nem szakadt le? Nem szúrta meg valami? Nem marta ki a só? (a hó miatt felsózzák a járdákat)

2010. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem viszket neki. Tényleg járj utána mi okozhatja. Ha nem találod meg, akkor irány a doki.
2010. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyik sem.

Bár ilyen fiatalon ritkán jön elő, de szerintem táplálékallergia.

Az én kutyám is az, ő is így kezdte és ő is elég korán.

Bár ő nem sírt, de vakarózott, meg rágta a ksi lábait, nyálasra és rázta magát. Elvittük orvoshoz, azóta nem ehet semmit amiben van szárnyas.

2010. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igaz, sok kutyának van csirkeallergiája. Egy allergiavizsgálatot mindenképp megér, ha az, akkor kell keresni egy megfelelő hipoallergén tápot, és nem lesz baj:)
2010. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. dec. 18. 11:56
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg allergia, szívesen segítek a táp választásánál, én már végigjártam az utat! És nem kell megijedni, nem olyan vészes. Ha jól eteted a kutyid, nem lesz semmi, de semmi tünete!
2010. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!