Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a pincsim...

Mit csináljak, hogy a pincsim ne húzza a porázt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint elkezd húzni minden előfigyelmeztetés nélkül fogod magad és megfordúlsz majdelindúlsz ellenkező irányba.Ezt addig csinálod amíg húzni próbál,gyorsan ráfog jönni,hogy nincs értelme a húzásnak mert akkor gyakorlatilag nem juttok sehová se :D
2010. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elkezdi húzni, akkor megállsz, ahányszor csinálja, annyiszor!

Egyszer csak megtanulja.

2010. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

eddig ezt a 2 dolgot csináltam, röbb hónapig, és én már ráuntam de pincsi még nem

valami más megoldás?

2010. dec. 18. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Következetesnek kell lenni, ha úgy csináltad, hogy egyszer megálltál, később meg hagytad, hogy húzzon, akkor ezzel csak összezavarod a kutyát. Állj a sarkadra és amint elkezd húzni azonnal állj meg. Lehet, hogy egy pár napig fél óra alatt fogtok megtenni egy ötperces utat, de később meg lesz az eredménye. Ha hámja van a kutyádnak azt sem ártana lecserélni egy nyakörvre, mert hámmal nem lehet nevelni a kutyát, nem csoda, hogy húz.
2010. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nyakörve van, és 3 éves, és egész eddig húzott, és én most akarok ezen változtatni
2010. dec. 18. 18:26
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy írhattok még okosságokat, okosságra mindig vevő vagyok
2010. dec. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!