Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem baj, ha a yorkimnak...

Ugye nem baj, ha a yorkimnak miután feljöttünk a hidegből, egy kicsit melegebb (langyos) vizet adok, hogy megmelegedjen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


lOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOl


WTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTF


OMG xD

2010. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem felesleges. A langyos víztől maximum hasmenése lesz.

Gondolom séta után úgyis megmosod a lábait. Elég az, ha meleg vízzel öblíted le neki, úgyis a tappancsain keresztül adja le és veszi fel a hőt (leggyorsabban)


Egy yorki gazdi

2010. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyeltalán nem baj.De csak kisit legyen langyos.Előttem lévő kommentelőknek üzenem még mindig joibb mintha fagyis vízet inna...-.-
2010. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Ja és nem lesz hasmenése tőle...kicsinek az én kuyám is ivott langyos vízet,imádta :D

Semmi baja se volt tőle.

2010. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, itassál vele langyos vizet, de inkább pálinkát, az jobban hat... utolsó, jó hülye vagy ;D
2010. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
De baj. Méghozzá azért, mert nem tudod mit csinálsz, de azért ész nélkül csinálod. Nem kell neki langyos víz. Ha nem reszket, azt azt jelenti, hogy mégcsak nem is fázik. Ebben az esetben pedig nem kell művi felmelgítés, ésha már itt tartunk, a lagyos víz kb 10 fokkal alacsonyabb a kutya testhőmérsékleténél, ergó éppen hűtöd...
2010. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neki langyos víz, csak fájni fog tőle a hasa. Adj neki átlagosan hideg vizet, aztán majd felmelegszik a lakásban :)))
2010. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!