Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit akarhat? (alul bővebben)

Most mit akarhat? (alul bővebben)

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy idén második életévét betöltő Huskym, imádja a havat, ezért is mindig kimegyek vele játszani..ma sem volt ez másképp..Játszodtunk a hóban..Azt már megszoktam, hogy mindig ugrál körülöttem..hempereg a lábamnál, kimutatja szeretetét..ma viszont az első lábaival nagyon megszorította a combomat, majd a kezemet..már-már fájt..Kicsit ilyesztő volt, általában tudja, hogy hol a határ, mikor fáj már nekem (pl. harapdálásnál, rámugrásnál stb.)..most nem akart leállni, esetleg megszeretne termékenyíteni? Most nem volt neki felállva, néha az is előfordul, hogy kivörösödött hatalmas f*szal ugrál körbe..most nem.


2010. dec. 18. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dominanciaprobléma.Fordulj kiképzőhöz, mielőtt még baj lesz.

Egyébként jót tenne neki egy kiadós töketlenítés is.

2010. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attol tartasz, hogy meg akar ..? Én ettől nem félek..Leszoktatom róla ha nem áll le..Persze nem fogom verni..
2010. dec. 18. 15:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem..olvasgattam még, remélem csak szeret és semmi egyéb..
2010. dec. 18. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:
falkavezéred akar lenni, uralkodni rajtad. Ezt nem szabad hagyni, rá kell szólni, meg kell nevelni, megmutatni, h Te vagy a főnök. Erélyesebben rászólni, ha nagyon merész kis bünti, de persze nem megverni!!!
2010. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem téged akar, csak te vagy éppen lábnál:))
2010. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád szeret, akkor csóválja a farkát, megnyalja a kezed, és lefekszik a lábad mellé.

Ez nem a szeretet jele, hanem dominancia probléma.


Ha hajlamos így begerjedni, akkor mindenképp ivartalaníttasd, mert ez neki is rossz. És a kutyasulit is ajánlom, mert ahogy látom, a kutyád azt gondolja, hogy veled bármit megtehet.

2010. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocsi de télleg dominancia te lány vagy fúj kutyával szexelés furi ember kutya mutánsok lenének, csak szerelmes beléd vonzodik hozzád ivartalanisd
2010. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem lesz sex nyugi..:D Fiú vagyok..

Amit nem említettem de szerintem fontos, hogy apámat tekinti főnöknek..Viszont ha valami baja van, vagy apám megsértí, megszídja akkor hozzám fordul..nekem megesik rajta a szívem. Tőlem nem fél, talán ez a baj. De ha ő ezt tudja, akkor miért akar legyűrni? Kutyasulira a közelben nincs lehetőség..ha folytatja akkor viszont megnevelem..egyébként hallgat rám. Bármint megcsinál amit parancsolok neki..

Ha jól tudom a kutyák nem különböztetik meg az emberek közt a férfit és a nőt (nemi élet szempontjából)..

2010. dec. 18. 21:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Zayra köszi a linket..Am megnyalja a kezem, hozzábújik stb..csak ez fura volt..és olyan furcsán is nézett rám..
2010. dec. 18. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!