Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor megfázott, vagy mi...

Most akkor megfázott, vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Féléves havanese bichonom egyfolytában nyalja a száját, és reggel lázas is volt,nagyon meleg volt a tappancsa és a füle meg a feje, az orra pedig száraz. Lehetséges hogy megfázott,mert nyalogatta a havat? Vigyem el dokihoz,vagy ki lehet itthon is kúrálni?

Ma kapott kalciumot, megitta vízzel,de nem tudom mennyit hat..


2010. dec. 19. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem megfázás...azért nyalogatta a havat mert lázas volt és így probálta magát hűteni.....

Egyből dokihoz keleltt volna rohanni vele.

2010. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Ráadásúl mire fel adtál nek ikálciumot????Túladagolod még a csontjait is tönkre teszed :(
2010. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
most komolyan, minek az ilyennek kutya vagy bármi más állat?????? tartsál tetveket!
2010. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

félreértettél, pár nappal ezelőtt nyalogatta a havat, nem ma, és ebből következtetek,hogy talán megfájdult a torka vagy ilyesmi.. pedig leszidtam,de nem érti meg..

a kalciummal meg semmi probléma nincs, azt a dokitól kaptam, nem káros.

akkor holnap elviszem orvoshoz.

2010. dec. 19. 21:22
 5/17 A kérdező kommentje:
ajj fogd már be a szád, mindent tudok a kutyatartásról,szimplán tanácsot kértem te gyökér... mit kell osztani, nem azért írtam ki a kérdést, hogy bunkózzál hülyegyerek.. akkor nem kell válaszolni -.- aaah
2010. dec. 19. 21:23
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Aki mindent tud a kutyatartásról az nem itt kérdezősködik!!!:DDD

Ezen a fórumon kb jó ha 10en vagyunk akik majdnem mindent tudnak a kutyák megfelelő tartásáról!!!

2010. dec. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen akkor a nagy semmit, biztos ti már úgy születtetek,hogy mindent tudtatok a kutyákról, pardon,akkor majd kérdezősködök kevésbé idiótáktól... :)
2010. dec. 19. 21:39
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Mennyi a testhője? Azonnal mérd meg! 39,5 fok fölött irány az állatorvosi ügyelet.


39,5 alatt telefon az orovosnak, hogy lázas a kutya, mit tudsz érte tenni otthon míg orvoshoz nem jut. Valószínűleg hűteni kellene, csillapítani a lázát, és itatni valamivel, ha nem akar inni, akkor langyos húsleves, nehogy kiszáradjon reggelig.


Lázmérés és az orvos megkérdezése nélkül ne kezdd el kezelni házilag semmiképpen.


A legfontosabb, hogy ne száradjon ki, és hogy ne menjen 40 fok fölé a test hőmérséklete, mert 40 fokon már oldódni kezdenek a sejtek.

2010. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Milyen nagy semmit!!!

Neked az semmi,hogy szóltun k vidd le dokihoz??Tudod mit ne vidd le,minek azt várj madj elmúlik magától vagy még feljebb megy a láza iszárad és belehal.Vagy csak a veséje megy tönkre.

2010. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz velük, ezek tényleg így jöttek világra. :)

Az én kutyám is nyalogatja/eszi a havat, mégsem beteg, csak imádja.

Lehet, hogy kicsit megfájdult a torka, egyébként én sem rohanok minden szarral az orvoshoz? Minek!?

De mióta meleg a kutyud orra? Levertnek látszik, nem eszik? Ha igen, akkor tényleg vidd el orvoshoz. :)

2010. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!