Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyamnak?

Mi a baja a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Penteken ejjel behanyt a szonyegre,reggel vettem eszre.Azthittem csak sokat evett,de mar akkor furcsa volt hogy olyan szurkes szinu volt a hanyasa.Ma(hetfon) megint hanyt,megint szurkes szine volt.Pedig ma megcsak nemis kapott enni.De egyebkent nem tunik betegnek.Mi lehet a baja?Vajon megmergeztek?Vigyem orvoshoz vagy varjak meg vele?
2010. dec. 20. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát a kutyáknál természetes a hányás de az enyém 8 hónapos és 2-szer hányt életébe de ilyen gyakran nem szoktak a kutyák ha kinti kutya lehet, hogy füvet evett és azt hányja ki vagy a szőrét! De ha megmérgezték az pedig nagyon veszélyes jobb ha elviszed állatorvoshoz jobb az elővigyázatosség nehogy bekövetkezzen a legrosszabb!:( Jobbulást a kutyusnak!
2010. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt.Kint tartjuk,de ejjel mindeg bent alszik.Meg arra is gondoltam hogy lehet evett valamit amit nem kellett volna a szomszedba,mert van egy juk a keritesen es mindeg atmegy jatszani a szomszed kutyakkal.Lehet hogy ott szedett ossze valamit.Fuvet biztos nem evett,mert most azt rendesen eltakarja a ho.:)
2010. dec. 20. 12:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vidd el dokihoz a kiskutyusod, nehogy baj legyen! Jobbulást kívánok én is a kutyuskádnak :)

2010. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Morfologus ***** válasza:
Nekem egyszer bezabált csontokból és nem bírta megemészteni, akkor hányt szürkéset, meg fosott 1 napig.
2010. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A gyakori hányás valamilyen betegség (gyomorcsavarodás, bélbetüremkedés, idegen test lenyelése, húgyvérûség, agyvelõgyulladás, vese- és májbetegségek stb.) kísérõje lehet. A hányadékban lévõ vér az emésztõrendszer felsõ szakaszának sérülésébõl eredhet.


Az alapján, hogy kétszer hányt, egy állatorvos sem tudja megállapítani mi a gond. Az, hogy szürkés a hányadéka, az szerintem egyáltalán nem jó jel.


Ha sárgásat hányna, esetleg olyat, mint a kajája, azon nem kéne aggódni, de a szürke nagyon furcsán hangzik.

2010. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12:17 vagyok hülyeséget írtam nálunk is eltakarja a füvet a hó bocsi!
2010. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Milyen színű a kutyád? Mert ha szürke lehet, hogy a szőre az én macskám is volt, hogy kihányta a szőrét!
2010. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat,ma mar nem,de ha meg latom h baja van holnap elviszem.De mondom,nem ugy nez ki mint aki beteg.Most is voltam kint nala es csak ugralt meg szaladgalt.Jo kedve van.Amugy a csontrol jut eszembe.Mi soha nem adunk neki szarnyascsontot mert nem szabad a kutyaknak.De tegnap este mikor hazajott a szomszedbol ragott valami csontot.Lehet csontot eszik a tobbi kutyatol es az a baja...Nemtudom.Meg 1 kerdesem lenne.Most mit adjak neki enni hogy ne tegyem rosszabba a helyzetet?Mert ma meg nem evett semmit.
2010. dec. 20. 12:34
 9/17 A kérdező kommentje:
Barnas fekete a kutyu.Nem hinnem hogy a szore a baj...Bar igaz egyfeszt tisztitgatja magat.Olyan mint a macskak.De
2010. dec. 20. 12:35
 10/17 A kérdező kommentje:
De akkor eddigis lett volna ilyen baja sztem
2010. dec. 20. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!