Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlanátok felfázásra?

Pipis kérdése:

Mit ajánlanátok felfázásra?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne, hogy ebben a havas időben felfázott a kutyám(yorkshire terrier szuka) az érdekelne, hogy milyen alternatív orvoslása van ennek, ugyanis nincs rosszul, nem véres, nincsenek fájdalmai és nem szeretném őt antibiotikummal tömni csak ha nagyon muszáj? Ötletek?

Előre is köszi


2010. dec. 20. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

És mitől vagy benne olyan biztos? A kutyáknál azért nem olyan gyakori mint az embereknél.


"Ha a gyulladás enyhe, akkor sokszor spontán is gyógyul, de ha makacsul fennmaradnak a tünetek, akkor érdemes egy antibiotikumkúrát végigszedni a kutyusnak, mert így hamarabb túllesz a betegségen, ráadásul kisebb annak a lehetősége, hogy a gyulladás idülté váljon. Ha a tünetek 2-3 nap múlva is megvannak akkor érdemes orvoshoz fordulni." (állatorvos írta)

2010. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy felfázott?
2010. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem hiszem, hogy tudnék mondani alternatívákat, viszont szerintem is jobb, ha elviszed a dokihoz!:-)
2010. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem is yorki szukám van:)
2010. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy felfázott, hogy nem szokott ennyit pisilni egyrészt, másrészt pedig már szinte teljesen szobatiszta, néha van egy-két baleset, most meg azért többször is bepisilt a két séta között.
2010. dec. 20. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy "csak felfázott" szuka gazdája vagyok. E-colit szedett össze a nyáron. Több, mint 5
2010. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, megbolondult a gépem. Szóval több, mint 50 ezret költöttem vizsgálatokra, gyógyszerre, kezelésre. Csak olyan gyógyszert kapott, ami a tenyésztés eredménye szerint hatásosnak kellett volna lenni. Nem tudták kiirtani. Most már mindegyikkel szemben ellenálló. Havi 6-8 ezerbe kerülnek azok a természetes kiegészítők, amikkel egy viszonylag jó, tünetmentes állapotot fenn tudok tartani. Úgyhogy fogd a kutyát és rongyolj el vele dokihoz addig, míg nem válik a dolog krónikussá......
2010. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd orvoshoz. Az én kölyök vizslám tavaly ilyenkor fázott fel, vesemedence gyulladása volt. Állandóan pisilt, még álmában is. Pedig ő is szobatiszta volt. Nincs alternatív gyógymód, ilyenkor csak az antibiotikum segít...
2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!