Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a furminator kiszedi az...

Ha a furminator kiszedi az aljszőrt, nem fog fázni?

Figyelt kérdés
Kutyámnak, cicámnak akarok venni furminatort, mivel sok jót hallottam róla, az állataim ki-be járósak. Ha nem vagyunk itthon akkor kint vannak a kertben. Nem fognak úgy fázni, ha kijön az aljszőr nagy része? Sétáltatásnál nem fog megfagyni a kutya?
2010. dec. 21. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak azt szedi ki, amit már amúgy is levedlett a kutya. Ezt ugyebár a rendes gazdi kifésüli, ha van furminátora ha nincs. Nekem van, de csak 3x használtam. Nem szeretem. Maradok a hagyományos hosszúfogú fésűnél.
2010. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is van. Nem fazik a kutya, pedig gyakran furminalok (kisbaba miatt nem szeretem a szort a lakasban). Nem volt olcso, de nagyon jo, a sima fesuk nem valtak be.
2010. dec. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ki-be járósak, nem lesz gond. ha annyira megkopasztanád őket, akkor max kevesebbet lesznek kint.
2010. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mennyiségű aljszőr kell a kutyának télen-nyáron.Nem feleslegből nő rajta. Ha teljesen kiszedik, elveszti a kutya védekező képességét hideg-meleg ellen. A furminátorban az a baj, addig szedi a szőrt, amíg a gazda akarja. A gazda meg, általában csutka kopaszra akarja.Megint egy szerszám, ami a gazda kényelmét szolgálja, lásd:::::nem szeretem a szőrt a lakásban :::utalást.
2010. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért nyáron a kutyák se nagyon bánják (főleg nagyobb testű, hosszabb szőrűek), ha a melegítő rétegtől megszabadítjuk őket. kaukázusim pl. pörgősen élte végig a nyarat így, hogy kikaptam az aljszőrét. télre most megnőtt neki, köszöni szépen, nem fázik.
2010. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11:48!!!!

Nem a sajat kenyelmem miatt nem szeretem a szort a lakasban. Lehagytad a 2 kulcsszot: kisbaba miatt!!!! Nem kopasz a kutyam, nem fazik kint, imad a hoban furodni, kint szaladgalni, de bent melege van futesszezonban, hullott a szore csomostol. Most is van szor a lakasban, de mindennapi porszivozassal rendet tudok tartani. A furminator nem kinzoeszkoz!!!

2010. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!