Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítenének a kutyáknak, ha...

Segítenének a kutyáknak, ha semmibe nektek sem kerül? Ezt meg tehetitek.

Figyelt kérdés

[link]

Csak regisztrálni kell, minden regisztráció ingyenes, és adomány a kutyáknak! 1-2 adatra van szükség csak, de ez is kikerülhető.


2010. dec. 21. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én már megtettem, aztán karácsony után jól leiratkozok a hírlevélről :oP
2010. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Én is megtettem , és még 6 ismerősöm akinek nemrég linkeltem:) plusz viszek énis menhelyre karácsonyra 10 kg acanát és konzerveket . hálisten most épp megtehetem , hogy segítsek.
2010. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
:) Én is köszönöm Nektek! Én is regsisztráltam már, és egy pár ismerősöm is.
2010. dec. 21. 09:59
 4/22 A kérdező kommentje:
*regisztráltam
2010. dec. 21. 10:00
 5/22 anonim ***** válasza:
Most már én is!:)
2010. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
(nem akarok beleszólni de az acana helyett vihetnél olcsóbb tápot, de abból többet - én így tudtam 10000ből 30 kg-t vinni [link] , menhelyeken szerintem sokkal inkább a mennyiség mint a minőség számít - persze nem azt mondom h minden szar jó oda, de talán az acana tényleg túlzás, középutat kell találni)
2010. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
mivel csak az volt itthon, ezért azt viszek, mert a kutyáim nem eszik meg. és ittvan a nyakamon 10 kiló táp. a konzervekből olcsót vettem.
2010. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ja és 20 db konzervet vettem , ami nekem sem került sokba, mert a legolcsóbbat vettem. szóval nem a minőségre megyek, csak ha már a nyakamon maradt, mértne adnám oda.
2010. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekek, egy dologban állapodjunk már meg, jó?? AZ ILLATOS ÚT NEM MENHELY, HANEM GYEPMESTERI VAGY CSÚNYA SZÓVAL SINTÉR TELEP!!!!!! A játékszabályzat adatkezelésre vonatkozó pontjának ezt a részét azért szeretném mindenki figyelmébe ajánlani regisztráció előtt:


"Hozzájárulása esetén a regisztráció keretében megadott adatait az adatkezelők visszavonásig, üzletszerzési célból átadják az AEGON Magyarország cégcsoport tagjainak /AEGONdirekt.hu és Privát Befektetés- és Biztosításközvetítő Zrt. az AEGON Hitel Zrt., AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt., valamint az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. (adatfeldolgozók)/. "

2010. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen. És? Kapok egy pár mailt....bele nem halok míg kitörlöm. Telefonszámot, pedig beírsz, amit akarsz, ha nem akarod megadni . Egyébként az is ott van kristálytisztán leírva, ahogy már írta is egy válaszoló, hogy erről le lehet iratkozni.
2010. dec. 21. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!