Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta szerinted a?

Melyik kutyafajta szerinted a?

Figyelt kérdés

mudi puli pumi (0-10pontig)


leghűségesebb

legokosabb

legszebb

legalkalmazkodóbb

legaranyosabb


melyiket választanád e három fajta közül?


2010. dec. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Leghűségesebb: Mudi: 8, Puli: 7, Pumi: 8

legokosabb: Mudi: 8,5, Puli: 9, Pumi: 8,5

Legszebb: Mudi: 9,5, Puli: 7,5, Pumi: 9

Legalkalmazkodóbb: Mudi: 8,5, Puli: 8,5, Pumi: 8,5

Legaranyosabb: Mudi: 9, Puli: 8, Pumi: 9


Az Én választásom: Mudi.

Nagyon szép és intelligens kutya.Nagy a mozgásigénye, de én is nagyon szeretek mozogni.Imádom a kis bohócokat, és ő az.

Bár szerintem nem Ő a nekem való kutya, de a külleme, és a jelleme is nagyon tetszik.

A puli is gyönyörű, de nekem nem teszik annyira. Persze nem csúnya, mert minden kutya szép.

Hűséges, okos, jól tanítható.

Pumiról nem tudok olyan sokat, mint a másik két fajtáról.De nagyon hasonló küllemben, és jellemben is a Mudihoz.

2010. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Elnézést kérek: Leghűségesebb: Puli: 8,5
2010. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Egyértelműen a mudi! Nekem mudim van 1 éves kan. Soha nem volt még olyan kutyám, aki ennyire okos és hűséges lenne! Azonkívül pedig egy kis sunyi dög :). Én csak sunyimudinak hívom :). Azt mondta rá az állatorvos, amikor vittük oltatni, hogy okosabb, mint 3 hülye ember. Van benne valami...
2010. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs, és nem is volt a 3 fajta közül, de én a Mudit választanám. Láttam már élőben párat, nagyon ragaszkodóak, és abszolút okosak, és nem utolsó sorban gyönyörűek. :)
2010. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!