Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne elhozni a kutyust...

Hogy lehetne elhozni a kutyust Szolnokról Budapestre? Szeretném őt magamhoz venni.

Figyelt kérdés

[link]


Nemrég föltettem már a kérdést, de törölték, mert nem felelt meg a szabályzatnak. Remélem így jó lesz:)

Szóval ha valaki tudna segíteni, aki jár Szolnok felé, és megtenné, hogy felhozza a kutyát Pestre, az nagy segítség lenne.

A kutyust még aznap átvenném, és azonnal kifizetem a vételárat (20 ezer)


2010. dec. 21. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy megtartom a kutyust, mert már van egy kutyám, de az első az lesz, hogy kivizsgáltatom az állatorvosunkkal, ivartalaníttatom, és ha úgy alakul keresek neki egy olyan gazdit, aki a mostaninál jobb életkörülményeket tud neki biztosítani.


Szerintetek van rá bármi esély, hogy lepapírozzam (szerződést írjunk) az eladóval, hogy a kutyát nem azért akarja eladni mert valami olyan betegsége van a kutyusnak, ami gyógyíthatatlan? Amikor felnőtt kutyát akarnak eladni, akkor mindig ez az első, ami eszembe jut:(

2010. dec. 21. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért akarod akkor megvenni, ha nagy valószínűséggel tovább adnád!? Hol van ebben az értelem, és ki nézi itt a kutya sorsát!?

Ok,lehet, hogy most rossz helyen van, de miből gondolod? Mert sötétbe fotózták? Vagy esetleg beszéltél vele?

2010. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na nem a kutyával, "gazdájával". 21.30 voltam
2010. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kutya egy ólban van, és el akarják adni. Én pedig el szeretném hozni, ehhez kértem segítséget.

Miért kell ebbe belekötni?

2010. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a kérdést a régi regem alatt írtam ki. Ha valaki tud segíteni, itt is, ott is kereshet.
2010. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves szellő lány,


Van felesleges 20 ezer forintod egy kutyára, de nincs 4000 egy return vonatjegyre? Bocsánat a kötözködésért, de nem bírom megállni.

2010. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szörnyen néz ki ez a kutya, de én mégsem ajánlom hogy megvedd. Biztosan van valami oka, hogy el akar adni egy ilyen idős kutyát. Szaporításból még nem kiöregedett, szóval valószínűleg olyan betegsége van amit nem lehet/nem akarnak gyógyíttatni.

Nagyon becsülendő, hogy segíteni szeretnél, de ennek a kutyának a helyére lehet, hogy két másik kerül. Ha látja az a mocskos szaporító, hogy igen, elkelnek a kutyák akkor csak tovább folytatja "áldásos" tevékenységét. Szerintem gondold ezt át, lehet, hogy egy kutyát megmentesz vele, de az összeset nem tudod és ezzel is csak a szaporítót segíted. Amíg van rá kereslet, addig szaporítani fognak, az emberek fejében kellene rendbe tenni ezt a dolgot. Én azt tanácsolnám, hogy menj el egy sintértelepre, ott is ugyanilyen ha nem sokkal rosszabb körülmények között vannak kutyusok és onnan segíts egynek. Azért nem kell kifizetni a húszezer forintot(ebből a pénzből egy kisebb testű kutyának több hónapra kijön az etetése) és a szaporításhoz sem járulsz hozzá.

2010. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tamash, nem a pénzzel van baj, hanem a szabadidőmmel.

Jövő hét közepén még vizsgázok, és persze munka mellett nem könnyű tanulni.

Tudom, a következő kérdés, hogy akkor hogy van időm a kutyámra:) Van. De ha én nem tudok vele játszani, akkor ott van a családom másik 4 tagja, akik imádják.

2010. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!