Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya menhely jobb...

Melyik kutya menhely jobb szerintetek miért? 2 kismenhelyről van szó mind kettőnél szivesen látnak engemet de nem tudok választani. A Vahúr ajka álaltmenhely és pápai humán állatvédő szervezet.

Figyelt kérdés
Mesélnétek aki ott önkéntes van tapasztalata van mindenről.Van 2 menhelyről összesen 3 keverék szuka kutya amelyik tetszenek nekem Inez és linda németjuhász keverékek és Bella a fekete labrador retriever keverék
2010. dec. 22. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne pont a menhelyet nézd, főleg ha mind a kettőnél szívesen látnak, ugyanis nem menhelyet választasz 10-15 évre, hanem kutyát. A 3 kutya közül azt válaszd, amelyiket a szíved szerint a legjobban szereted, és amelyik kutyán látod, hogy szimpi vagy neki és ő is nagyon kedvel. Hagyd, hogy a kutya válasszon ki téged. :D
2010. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Mindig kiskutya.hu és az expressz.hu-n hirdetik épp aktuális kutyákat

[link]


[link]


Bella gyerekszerető 2 németjuhász keverék meg olyanok mint németjuhászok csak gyerekhez nincsen szoktatva

2010. dec. 22. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Inezre szavazok, nagyon jóóóó kutya ő !!! Csak akkor vállald be, ha műtét (ivartalanítás és a daganat eltávolítás) költségeit tudod fizetni. Amit szerintem egy füst alatt lenne érdemes megcsináltatni, persze én nem értek hozzá és lehet nem is szabad egyszerre megcsinálni.

Ha független véleményt szeretnél hallani, akkor a Biakuty felhasználót keresd a netboard-on. Ő szokta "hirdetni" a fórumon a vahurnak és sok más menhelynek a kutyáit.

2010. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi nekem gyerekszerető keverék kutya kell nem tudom melyik menhelyre mennyek. fizetségem a munka lejárta után 1 kutya onan. Előző válaszolo:ha van msn-ned vagy email cimed beszéljük meg ezt menhelyeset ott
2010. dec. 22. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is Inezre szavazok, szép küllemű, jó kutyának néz ki. Biztosan egy szerető, gyermekbarát, hűséges kutyát kapsz az ő személyében! :)
2010. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Inez különleges fekete németjuhász keveréke sétáltva tacsko féle azt hittem németjuhász nagycságu szülés látszik rajta

2010. dec. 24. 10:41
 7/7 A kérdező kommentje:
2010. dec. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!