Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok ilyen kutyát venni?

Hol tudok ilyen kutyát venni?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy csokoládé szinű bichon havanese szuka.Aki nek van eladó kutyája akkor jelentkezzen vagy az is jó ha belinkeled a szöveget.Előre is köszi.
2010. dec. 23. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha faj tisztátt egészségeset akarsz akkor bichon havanese-t kenneltől vegyél szülei szürve van a kiskutya.hu expressz.hun tudsz vgy google keresőbe keresni faj tiszta bichont
2010. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott keresgélek találtam is egy helyen csoki szukát csak lefoglalták.
2010. dec. 23. 08:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2010. dec. 23. 08:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Még írhattok!
2010. dec. 23. 08:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem jó tenyésztőtől is.Mert a bichon havanese kan kutyámat is tenyésztőtől vettem én nincs semmi baja.
2010. dec. 23. 08:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs nem én hanem és.
2010. dec. 23. 08:29
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne expresszről nézegess kutyát, mert ha onnan veszel szaporítótól akkor a gatyád is rá fog menni a kutya orvosi ellátására!

Tenyésztőtől jobban megéri venni, sőt. Ne az expresszes szaporítókat támogasd, így is épp van elég sok hülye, aki bedől nekik...


[link]


Tessék, bal oldalon vannak a M.o.-i tenyészetek, elég sok, valamelyiknél biztos van barna eladó kiskutya :)

2010. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

A tied nem tenyésztőtől van, hanem szaporítótól....és akarsz egy szukát, h Te is az légy. Bocsi, de nekem így jön le. A tenyésztőtől vett kutyának van törzskönyve.....blabla.

Tenyésztőtől vedd, drágább, de egészséges.A linket már megkaptad egy válaszban. expresszen ajánlgatnak kutyát, de nem biztos, hogy FAJTA tiszta lesz felnőtt korára is...

2010. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

ha lefoglalták azt a kiskutyát amit szerettél volna akkor várj még egy kutyát nem úgy kell venni mint egy göncöt mert ha egészésges kutyát veszel veled maradhat 10 vagy több évig


am ugye nem szaporítani akarsz velük?(bocsi ha nem de ha igen akkor ................)

2010. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hobbira szeretném tartani.
2010. dec. 23. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!