Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaf nem lesz agreszívabb...

Amstaf nem lesz agreszívabb ha levágják a fülét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf Amstaf

........................................................

Mi olyan menő ebben a kutyában???

Amúgy, ha neked levágnám az ujjadat, agresszívabb lennél-e vagy sem?

2010. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért menő, de most nagyon felkapták.. Nem lesz ez jó a fajtának, de legalább a "régi" divat fajtáknak lesz idejük regenerálódni. :S

Egyébként nem lesz agresszívabb, nem azért vágják a fülét. Régen a viadalok miatt csonkították, hogy ne tudják letépni neki... Ennyi...

2010. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én csak ezen az egy oldalon látok többet belőle - máshol sem neten sem élőben nem.


mellesleg mi a f.sztól lenne agresszívabb? ha leműtik a farkaskörmét akkor szerinted az lesz?

2010. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező csak feltett egy kérdést, nem kéne leugatni. Jó tudom, az amstaff nagyon megy mostanában, de ha egyszer a népnek ez tetszik...


Egyébként nem, nem lesz agresszívabb.

2010. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de az ilyen és ehhez hasonló kérdések azt tükrözik, h nem feltétlen hozzáértőkhöz kerülnek ezek a kutyák...
2010. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attól, hogy valaki feltesz egy ilyen kérdést, még nem biztos, hogy van is neki ;)

de majd kiderül, biztos meg fogja írni.

2010. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs ilyen kutyám csak 1 kérdés volt... kiváncsiság..
2010. dec. 23. 11:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki csonkolja a kutyáját, az a látszatnak ad és rendszerint a kutyájában az agresszivitást is szereti.

Tehát nem a kutya lesz agresszív egy csonkolástól, hanem a gazdája elvárása miatt.

2010. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a kutya nem lesz agresszív ettől-bár a testbeszéde, fültartása kihívóbb lesz más kutyával szemben
2010. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszí:)
2010. dec. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!