Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vittetek karácsonyi ajándékot...

Vittetek karácsonyi ajándékot a menhelyi kutyáknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 21:30
 1/9 anonim válasza:
nem én még soha
2010. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegényeket azért sajnálom, hogy ilyen sorsuk lett.
2010. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vittem. Viszont másfél napot segítettem a barátomnak, aki a menhely egyik tulajdonosa. Etettem, az állatorvosnak segítettem oltani, sz@rt lapátoltam stb.

Jobban esett a kutyáknak, mint egy gumicsirke!

2010. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még nem, de tervezem :)
2010. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, de cserébe egész évben minden hónapban utalok pénzt.
2010. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én vittem a helyi menhelynek 15 kg tápot, és 10 konzervet..ennyire futotta, de több mint a semmi. és rendszeresen kijárok sétáltatni:)ennyit tudok értük tenni. csakkitti neked ilyen jólmegy?:O:D
2010. dec. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én még nem de azzal segitek menhelyi kutyát hogy egyszer lakohelyemhez lévő 2 közeli menhelyhez eljáro ksegit kezni ápolni tanitásba fotozásba hasonlokba
2010. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én minden karácsonykor hozok nekik 15kilós zacskós tápot :) De az nekik nagyobb segítség, mindíg amikor - a saját kutyám mellett - időm engedi kijárok segíteni, kenneltganyézni,oltatni, takarítani, és kutyát sétáltatni reggel 9től este 6ig :) Ez nekik szerintem nagyobb segítség, mintha mindig kihoznák nekik kaját (mert ugye csak karácsonykor szoktam) mert lehet, hogy néha szűkölködnek a kajában, viszont amikor sétálunk látom a szemükben a boldogságot, ez nekik, és nekem is többet jelent, mint a kaja és a játékok.
2010. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden hétvégén (szombatonként) kijárok sétáltatni őket, általában 1-2 órás sétákra, így napi 4-5 kutyus belefér nekem is. Többen kijárunk, így az egész menhelyi csipet-csapat el tud menni sétálni.


És karácsonykor szoktam nekik venni 2 db 15 kg-s kutyatápot, általában valami Dog Chow-t, vagy ilyesmit. Az én kutyámról most derült ki, hogy csirkeallergiás, így csirkés Orijen-t is kaptak. :) Ami még majdnem tele volt..


Valamint azért pénzt is szoktam vinni. Általában kb ilyenkor egy 10,000 forintot ott szoktam hagyni..

2010. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!