Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen negatív tulajdonságai...

Brigi ^^ kérdése:

Milyen negatív tulajdonságai vannak egy Golden retrievernek?

Figyelt kérdés
már nagyon rég szeretnék egy golden retriever fajtájú kutyát. Sok jót hallottam róla. Tudom, hogy egy barátságos, szelíd kutya, aki mellesleg nagyon okos. Azon kvül, hogy sok foglalkozást igényel (mint bármely más kutya), más negatív tulajdonságot nem tudok róla. Tudnátok még mondani?
2010. dec. 24. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ás, mivel vadászkutya.
2010. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Büdös. És nagyon könnyen ellustul és elhízik.
2010. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
mi az hogy büdös?? minden kutyának van egy alapszaga.
2010. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, van egy alapszaga, amit úgy hívnak, hogy büdös. Nem kell ezen mit szépíteni. A különbség csak annyi, hogy nem minden kutya ugyanolyan mértékben büdös.
2010. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem van goldim.

Nem szokott ásni, csak akkor ha aznap nemtudok vele min.1 órát foglalkozni. Le kell fárasztani, és nem szabad hagyni h unatkozzon.

Valóban elég erős a kutya szaga, főleg, ha vizes.

Más negatívumot nem tudok mondani.. kinek mi a negatív.

2010. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy goldenem :)


Nagyon sokat kell vele foglalkozni, igényli a folyamatos játékot, de az ásáson kívül nem nagyon van vele nagyobb gond.


Viszont az is igaz, hogy nagyon hamar képesek ellustulni, ami hízáshoz vezet. A nagymamám goldija is (testvérek az enyémmel) ugye nincs mindennap lemozgatva, a nagyi csak napi kb 1 óra sétára tudja elvinni ebben a hidegben, és ő már elkezdett hízogatni, persze ezt most light táppal vissza tudjuk szorítani.

2010. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokat ugrál az emberre mikor kölyök :)
2010. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Panellakásba túl nagy termetű. :D
2010. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megeröltetem magam, akkor mindössze két számomra nem szimpatikus tulajdonságot tudok összeszedni. A legnagyobb bajom vele, hogy minden sz@rba (akár szó szerint is) belehempereg. A másik, hogy nekem túl kicsi, de ez nem befolyásolja azt, hogy alapvetően szeretem a goldikat.
2010. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

hát nekem is goldim van:)

csodálatos kutya én nem érzem büdösnek...

ami az enyémnek rossz tullajdonsága és már más goldi gazdiktól is hallottam, hogy minden a szájába vesz és megeszi azt. Nálunk most a legújabb kedvenc h a fadarabokat megeszi.

Valóban sokat kell vele mozogni, mert tényleg könnyel elhízik. És ne egyél elötte mert úgy ki fogja nézni a kezedből és a szádból, hogy nem fogsz tudni a kutyádnak ellenállni. Fontos, hogy ne dölj be mindíg í kivert kutya szemeknek. Olyan szépen tudni nézni....:D

nagyon kell őket szeretni. állandóan azt várja az enyém, hogy mikor foglalkozok vele:) Amúgy nagyon szépek és okosak szóal tanítani is könnyű lesz!

2010. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!