Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért/mitől csinálja ezt a...

Miért/mitől csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves fiú kutyánk,és néha úgy csinál a szájával,mint mikor az ember kocogtatja a fogát (vagy ahogy egy egész pici baba sírni kezd)Mitől van ez?
2010. dec. 25. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám a fölső fogsorát szokta kivillantani! Elvitem az állatorvoshoz azt mondta semmi baja csak örül :) Mikor csinálja? Valószínűleg, csak érzelem kimutatás, de ha mégsem vidd el dokihoz! És mondd el neki a panaszod, és azért "valószínűleg" nem is kell fizetni, ha csak megkérdezed!
2010. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt a miénk is csinálja :) csak ő az alsó fogsorát teszi ki.de ez valami más.
2010. dec. 25. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én fiú kutyám (pincsi) is csinál hasonlót. Olyan, hogy az orra mozog és a szája is. Olyan mint egy kisnyuszi. Ő akkor csinálja ha szuka kutya pisijét szaglássza. Vagy ott hátul megszagolja és pont tüzel. Nem lehet, hogy ez?


Timi

2010. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem,mert ő szoba kutya,és nincs a közelében szuka (am Shih Tzu kutyus)
2010. dec. 25. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:

éppen elég ha 2-3 km-es körzetben van tüzelő szuka-ő ezt érzi:)

ivartalanítás esetleg megszabadíthatná a felesleges frusztrációtól

2010. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hergeli magát szexuálisan.Menzesz idején csinálja nektek gondolom,ha lány vagy,vagy az utcán érzett tüzelő kutyust,vagy a pisiét.
2010. dec. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 26. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolhatod, hogy pincsi létére én sem udvaron tartom. Szoba kutya ő is. De feltételezem le vinni leszoktátok. Ott érzi a szukák szagát. Meg amúgy is érzik nagyon is. Meg ha Nektek meg van azt is. Sőt ha saját magát szagolja meg az én kutyám mármint ott lent akkor is szokta picit, de mikor szukának a pisijét hát az nagyon vicces. Úgy jár az orra :)
2010. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!