Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sicu kiskutya 11 hetes mennyit...

Sicu kiskutya 11 hetes mennyit ehet, és mit?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták,kaphat tojást,főtt rizs,meg ilyeneket,mert a tápot nem igazán szereti.Ja,mi vagyunk a harapósak,de rajta vagyunk az ügyön.Köszi a választ:)
2010. dec. 26. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Royal Canin anyatejalapú táppal etettem.

Úgy csináltam meg neki, hogy a tálba vizet tettem, abba bele a tápot. Mikróban felforralni és szétnyomkodni neki a tálban. Ilyen pépes lesz a kaja, de vigyázz h nehogy taknyos legyen. Nem kell bele olyan sok víz, csak annyi, hogy a kaja felszívja.

Azt szívesen eszi majd. Aztán ahogy idősödik már nem kell neki annyira szétnyomkodni, hogy megtanuljon rágni és erősödjenek a fogai.

Remélem ez beválik! Nekem a tenyésztő mondta, hogy ilyennel etessem, ő is ilyet adott neki, imádta :)

Sok sikert!

Majd írd meg, hogy szereti-e.

2010. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is az előző válaszoló által leírtat javasolnám. Egy ilyen kicsi kutyát napi 3x kell etetni, játék után, és miután evett mindenképpen hagyd pihenni, de ezt már gondolom tudod. Az etetési mennyiségről pedig tálékozódj a Royal Canin honlapján (ha olyan veszel neki), vagy a csomagoláson is rajta van az etetési útmutató, de egyszerre ne adj neki sokat. Jó kutyázást!
2010. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én a shih-tzumnak mikor kicsi volt, ez volt a menüje:

[link] 70%-ban táp, 2-3 naponta kapott konzervet, ilyet:

[link]

[link]

és a mai napig kap főtt húst hetente 2x kb.

annyi féle táp van, amiből lehet választani, biztos van olyan, amit szívesen elfogyaszt, kotyvasztás nélkül, az én kutyám például ha bekeverem a tápot neki bármivel, meg sem eszi :) ő royal canin fan mást nem hajlandó megenni, de ezt legalább szereti

2010. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyik tápot sem eszi meg.


Olyan tápok, amiket nyugodt szívvel adhatsz neki, hisz tudod, nem rontod el a fejlődését:

Royal Canin, Orijen, Acana, Hill's, Eukanuba, Dog Chow, Happy Dog, Pro Plan, Flatazor stb.

2010. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!