Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aposom pulija morog rá vissza...

Aposom pulija morog rá vissza fordul. Ilyenkor o porazzal megveri. Hiaba mondtam hogy ezzel semmit nem er el nem hiszi el. Miert moroghat ra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán mert veri!? Az a kutya nem szeretettel van nevelve, sőt.. szerintem nem is szeretik! Én az ilyen embert ugyanúgy szétverném pórázzal vagy valami keménnyel ami a kezembe akad, és a kutyát meg elvenném tőle!
2010. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 rockyy ***** válasza:
Gondolom az apósod csinált valamit, ami nem tetszik a pulinak. Esetleg fenyegetően fölé hajolt, a szemébe nézett, akármi lehet. De már itt alapból gond van, hiszen a jól szocializált kutya nem moroghat rá a gazdájára semmi esetben sem! Az pedig főleg nem megoldás, hogy megveri pórázzal, abból a kutya nem tanul, talán azt sem tudja, miért kapja. Ráadásul sétálni is félni fog, hiszen rossz élményt kapcsol a póráz látványához. Amikor morog rá, az apósod ne foglalkozzon a kutyával, zárja ki a falkából fél-egy órára.
2010. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mért morog rá? Tehát PONT azt nem írtad le. Ugyanis ez egy viszonylag egyszerű dolog, ha egy élőlény csinál valamit, arra pozitív vagy negatív választ kaphat. Ha pozitív, akkor az ösztönzi, hogy újra csinálja, ha negatív, az arra, hogy ne. Namost itt nálad paradoxon van: kizárt, hogy egy kutya morog mikor arra negatív választ kap. Valószínűleg nem tudja a büntetést összekötni a cselekvéssel. Valamit viszont nem írtál le, így a halál se tudja hol a hiba.
2010. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szeretni szereti a kutyajat csak nem jol. azt mondta azert veri meg mert akkor legalabb tudja hogy o az erosebb... :(

szerintem setalni sose viszi nagy a kert....

2010. dec. 26. 12:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Biztos oka van rá.

Hol lakik apósod?

2010. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mert fontos az ????

csak nem csapatostul verjuk meg mert veri a kutyajat???

2010. dec. 26. 12:53
 7/13 anonim ***** válasza:

"szerintem setalni sose viszi nagy a kert...."!!!!!


Akkor a póráz hogy kerül a képbe?Kamuzol picit???

2010. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az erőszak erőszakot szül! agresszív kutyát nem lehet veréssel átkondicionálni(semmilyen kutyát nem lehet veréssel kiegyensúlyozottá tenni), ha így folytatják csak még frusztráltabb, agresszívebb lesz a kutya

sétára meg nagy nagy szüksége lenne, hogy a feles energiától megszabadulhasson és végre kutya-élete lehessen (a kutyák lételeme a vándorlás, felfedezés)

2010. dec. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék mit fedez föl egy panelben???A csótányokat???
2010. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 rockyy ***** válasza:
Hiába nagy a kert, szüksége van a sétára, mert találkozhat másik kutyákkal, és új ingerekkel is. Nem csodálom, hogyha az egész életét egy kertben éli le, agresszív lesz az a szerencsétlen...
2010. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!