Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal,...

Mit csináljak a kutyámmal, hogy ne barátkozzon minden idegennel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
9 hónapos golden retriever kanom van és minden idegennel barátkozik. először arra gondoltunk, hogy úgy gondolja ő a falkavezér, ennek elég sok jele is volt, de ezen a témán már túl léptünk, teljes mértékben helyre állt a falkán belüli sorrend és sok gondunk megoldódott, viszont ez még mindig egy elég nagy probléma. hogy tudnám hozzászoktatni, hogy csak azzal az emberrel barátkozzon, amelyikkel én megengedem neki, illetve, hogy ne rángasson oda egy idegenhez?
2010. dec. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
kölyök, és amúgy se egy várszomjas fajta... :) szerintem sehogy.
2010. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kau vagy kuvasz is barátkozik minden emberrel fiatal korban, nemhogy egy golden... Felnőtt korában (értsd: 1,5-2 évesen) egy kicsit visszafogottabb lesz, de akkor sem tartózkodó. Ahhoz más fajtát kellett volna választani.
2010. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy barátkozni akar mindenkivel, teljesen normális a részéről, ahogy előttem írták nem ilyen fajtát kellett volna választani, de ennyi idősen minden fajta szereti az embereket.


"ne rángasson oda egy idegenhez" ha viszont odarángat idegenekhez, akkor talán mégsem te irányítod azt a csapatot....

2010. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A retrieverek barátkozósak. Ez így volt, így van és így is lesz. Gondolhatod, ha őrző-védő kutyát választottál volna, nem barátkozna minden jött-menttel. Egyébként szerintem az nem túl nagy probléma, ha barátságos, meg amúgy is kölyök még.
2010. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a goldikat, de szerintem ne engedd, hogy oda menjen az idegenhez, ha te nem akarod, szólj rá, NEM aztán húzd el onnan.

Én ezt csináltam a németjuhásszal, most 6 hónapos de nem érdeklik az idegenek. Ha sétálunk az utcán, és valaki szólítja akkor sem megy oda, odaül mellém és nézi.

Próbáld ki, hátha bejön!

2010. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!