Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyának 5 hetesen az...

Egy kutyának 5 hetesen az anyja mellett a helye?

Figyelt kérdés
A szomszédba született 4 gyönyörű kiskutya, és egyet már lvittek. 5 hetsek . A következőt 1-jén viszik el , aztán a többi 8 hetesen .
2010. dec. 27. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aki hamarabb hozza el az nagyon porul fog járni.
2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen még az anyjánál a helye...
2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem ártana az anyjával maradnia, hiszen ilyenkor alakulnak ki az alapvető szociális szokások, a falka tagjainak tisztelete, nem beszélve arról, hogy kell még az anyatej is neki a megfelelő növekedéshez.
2010. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
a tenyésztők 8 hetesen választják el őket és b 12 hetesen dják oda,addigra megtanulnak rendesen enni is...de egy gazdi mit kezd egy kiskutyával aki enni se tud??tápszerezi?
2010. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Négy hetesen kezdődik az elválasztás, egészen nyolc hetes koráig az anyja tanítja a falkán belüli helyes viselkedésre. Bármennyire ért egy ember a kutyákhoz, ezt a korszakot az anyja mellett kell, hogy eltöltse a kiskutya, nem pótolhatja semmi sem.
2010. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Az én kutyám anyja a szülésnél elhunyt, így a kölyök születése másnapjától nálam volt. Én etettem egy szemcseppes cseppentővel, és a többi. Szerintem, így sokkal erősebb lett a kötés kettőnk között.
2010. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsonak:ez extrém eset,de nem normális ugy általában ha semmi gond az anyával
2010. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 7 hetesen került hozzám, és még ez is nagyon korai volt. Egy normális tenyésztő, szaporító, akárki 9 hetes kor előtt nem adja oda a kölyköket.
2010. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A mienk is 7 hetes volt , a "tenyésztő" szabadulni akart tőlük. Egy kutya meg is halt az alomban -.- Ők se mások, mondjuk ez az alom "véletlen " volt a mi akutyánk segítségével. De mondjuk a se normális, ogy 8 év alatt volt egy labdaroruk,németjuhászuk, ezeket megmérgezték,egykaukázusi keveérkük, ez túl nagyra nőtt, egy shi-czu-juk, ami elszökött ,és a mostani kutyájuk.
2010. dec. 27. 19:22
 10/13 anonim válasza:
Igen mert az anya tanítja meg a helyes viselkedésre pl.:én azt hallottam hogy nagyon harapós lesz ha meg nem viszed el akkor, ha az anya kutyát megharapja a kölyök, az anya vissza csíp.Meg az anya tej is.
2010. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!