Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kibékíteni két...

Hogy lehet kibékíteni két szuka Golden Retrievert? Külön-külön mindegyik aranyos dögönyözni való, de ha a fejük 1 méternél közelebb ér megbolondulnak.

Figyelt kérdés
A fiatalabb kb 2 éves, az idősebb kb 5. 1éve került hozzánk az idősebb. Első pillanattól harcolni akartak, de mi egyből közbeavatkoztunk... és azóta sem rendezték le. De muszáj szétszedni őket, mert egyből torokra támadnak, fülekből szájból pár pillanat alatt folyik a vér. Sétálni lehet kettővel egyszerre, csak tényleg 1méter közelség már veszély zóna, elég egy rossz rossz mozdulat először morgás aztán ugatás és támadás ilyenkor alig lehet szétszedni őket (ha sikerül időben elhúzni őket habzik az öregebb szája és vicsorognak meg erősen ugatnak). Izomból ráharapnak egymásra. Egyik sem enged, vajon tényleg megölnék egymást? Kéne valami jó ötlet, mert a félelemben élés szerintem egyiknek sem egészséges. Az a cél, hogy hidegbe összebújjanak és ha elvannak engedve játszanak egymással (erre van még remény?)
2010. dec. 27. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy valahol állatkínzás, ha felelőtlenül szaporítanak? Nem zavar, hogy a kutya is érez? Lecseréled?Ráadásul egy kanra? komolyan mondom, néha elcsodálkozok az emberek hozzáállásán.
2010. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"kicserélem az öreg szukát egy fiatal kanra"


Ez egy nagyon nemes gondolat részedről, csak gratulálni tudok. Ahelyett, hogy megpróbálnád megoldani a helyzetet, inkább Te is túladsz azon a kutyán, és nevelés helyett elkezded elletni a másik kutyát.

2010. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak azt tudnám kérdező, minek az ilyen embereknek kutya, vagy bármilyen más állat...
2010. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Előző, nem tudod? Azért mert pénzt lehet vele keresni...
2010. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szaporító, na de jó.


NE SZAPORÍTSATOK, KÖNYÖRGÖM! NEM LEHET MEGÉRTENI?


Le lehet pontozni, lesz*rom.


De amikor befogadok egy kutyát, akit kidobnak azért, mert egy kicsit vadabb, mint a többi, és tudom, hogy agyon van szaporítva, de befogadom. És rá költöm az utolsó filléreim is.. DE NEM CSERÉLEM LE!


Egy kutyatulajdonos ismer olyan szót, hogy lecserélem a kutyámat? Te nem vagy ember! Azt kívánom, a pasid is ezt mondja neked, amikor szakít veled, hogy most lecserél egy másikra.

2010. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Akiteki ***** válasza:

Már majdnem leírtam, de most látom, hogy felesleges.

De hátha mást érdekel: az ivartalanítás tuti segít.

Nálunk két szuka testvér nem jött ki egymással. Az egyiket ivartalanítottuk már, azóta remekül játszanak a kertben.

2010. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Úristen!:S:S

Mi az hogy lecseréled?

Azért mert épp nem tökéletes ?Mi lett volna ha mikor te kis gyerek voltál a szüleid lecseréltek volna egy másikra mert te túl rossz voltál!:S:S

Szánalmas vagy kérdező!

Neked egy állat sem való,nem hogy még kis kutyákat is "gyárts" !Én akár milyen rosszak lenének a kutyáim soha nem cserélném őket el!

2010. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ja utolsó vagyok!

Az még eszedben se jutott hogy az idősebb kutya azért ilyen mert le se szar*ja senki?

2010. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!