Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó egy csivavának...

Szerintetek jó egy csivavának a flexi póráz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha megneveled annyira, hogy ahol lehet rohangálni, meg szaglászni, ott póráz nélkül lehessen, ahol meg nem, ott rövid pórázon szépen menjen melletted.


De egy csivi annyira pici, hogy lehet, hogy én sem merném nyugodt lélekkel elengedni, csak ugye az se jó, ha pórázon éli le az életét :(

2010. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ... csak az a baj hogy nem lehet elengedni mert fél a nagyobb kutyáktól ... és rögtön hazaszalad ... :(
2010. dec. 28. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
És nincs lehetőséged valahol kontrollált körülmények között nyugis, jól szocializált nagy kutyákkal összeszoktatni?
2010. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Régebben egy nagy huskyval élt együtt ... nagyon jóba voltak ... de most valahogy nem barátkozik a nagyobb kutyákkal csak a kisebbekkel ... de a környéken nem nagyon van nála kisebb kutya :S:S
2010. dec. 28. 16:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Kutyaovi???
2010. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor marad a flexi :(
2010. dec. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát ... nem tudom h itt székesfehérváron van-e kutyaovi ... :S ... de ha tudtok akk lécc irjátok meg ... köszi :D
2010. dec. 28. 16:27
 8/16 Akiteki ***** válasza:

Ha nincs jobb, akkor jó ez is. Csak arra kell vigyázni, hogy ne tekerjen körbe senkit és semmit vele.

Láttam már olyat, hogy két kutyát vittek vele, a két kutya a fa két oldalán szaladt el, a sétáltatójuk felkenődött a fára, aztán a kutyák futottak két kört körülötte. Rendesen felkötözték. Két ember kellett kiszabadítani.

Nincs rosszabb, mikor pici kutya a forgalmas utcán egy hosszú madzag végén próbálja elgáncsolni a járókelőket. :)))

2010. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jajj igen, nekem égette már meg a vádlim mások flexije, mert valahogy úgy sikerült elszáguldania a kicsikének... Elég veszélyes. Én a sajátomat egyszer próbáltam meg flexin sétáltatni, akkor a kezem égettem meg...
2010. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ :D(:
2010. dec. 28. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!