Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok az ilyen hirdetése...

Mit szóltok az ilyen hirdetésekhez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Engem annyira felidegesítenek az ilyen emberek!

[link]


[link]


Nem fajtiszta kutyáért hogy képzelnek elkérni 20000 ezer FT?

A másik dolog ami nagyon idegesít hogy rengeteg kutyát úgy árulnak hogy köze sincs ahhoz a fajtához aminek árulják!

[link]


Nekem tk amstaffjaim vannak tudom hogy kell kinézni egy fajtiszta amstaffnak! De nem úgy ahogy a hirdetések 60 % -ban van!:S:S


2010. dec. 28. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mit lehetne ellene tenni?Csak bosszankodni.Aki meg olyan ostoba hogy ilyentől vesz azt minek kéne sajnálni??A tudatlanságnak ára van!
2010. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

tudod, hogy kell kinézni egy FAJTISZTA amstaffnak??

Nem inkább FAJTATISZTA? Ha már a tudásnál tartunk:P


22L

2010. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

aha most itt vered a nyálad, hogy neked mennyi pénzed volt standard kinézetű kutyát venni

örülj neki, de ne itt parádézz

a másik meg az, hogy gondolom te jóval többért vetted a kutyádat, mint amennyikért itt árulják az állatokat

hol itt a probléma? ennyi pénzért ilyet lehet kapni és kész, a te kisebb kidobott vagyonodon pedig standard kinézetű házi kedvencet

a különbség a 2 között, hogy a tied sokba kerül, ez meg viszonylag olcsó, márha olcsónak mondható 20 ezer forint

amúgy csak kinézetre van különbség a 2 között, ez 100% hogy nagy jellembeli különbségek nincsenek

2010. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Doruss ***** válasza:
90%

Ez van, mindek húzod magad fel rajta?

Én inkább azon háborodok föl, hogy leginkább az érdekli az embereket, hogy fajtatiszta legyen, törzskönyvezett, és jó drága. Nem az számít, hogy hogyan adják el. Egy sintértelepről megmentett korcs ugyanolyan okos és jó társ lehet, mint egy több10000forintos kutya.

Amúgy hiába húzod fel ezen magad. Nem kell törődni vele. Aki nem tudja megkülönböztetni a fajtákat, azzal nem kell foglalkozni, aki meg megveszi őket, az így járt. Egyébként ha meg is veszik, nem hiszem, hogy csalódnának benne. Nem a kinézet és a törzskönyv meg a sok csicsa számít.

2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

miért lettem lepontozva?

nem tetszik a véleményem?

2010. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

második vagyok!

Pedig én felpontoztalak, amellett amit írtam, nekem is az a véleményem mint neked, csak nem akartam így leírni:P

Meg azért na..ha ennyire ért a kérdező a kutyákhoz, akkor elvileg tudnia kellene a fajtiszta, és a fajtatiszta kifejezések közti különbséget, és nem írna butaságot:)

2010. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyeh.. szerintem édes és szép kiskutyák. :D Bár én nem tudom milyen egy 100%-os amstaff kölyöknek. :D:D


Egyébként egyetértek azzal, aki szerint nem azon kéne rágódni, hogy milyen olcsón hozzá lehet jutni egy kutyához hanem azon, hogy miért vannak ilyen sokan a menhelyen? :S

Sajnos azokkal a kidobott kutyákkal senki nem törődik, pedig sokkal jobban meghálálják a szeretetet.

nekem is fajtatiszta kutyám van (FAJTAtiszta), nem is egy, de előttük/mellettük van/volt sok keverék, utcáról összeszedett/haláltól mentett, akik nagyon hűségesek voltak/és most is azok a családhoz.

Nah.. ezen kéne elgondolkozni...

2010. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van amstaffom mi 30ért vettük anno tk nélkül sok tkest simán leelőz...

a kérdésedre válaszolva azért kérnek el egy keverékért 20at mert ilyen vérvonal is van benne...jó példa erre most a csivava meg pincser mix stb....ha jobban hasonlítanak a staffire akkor természetesen többet kérnek....ennyi...

2010. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Haláli édesek a kölykök, de közük sincs az amerikai staffordshire terrierhez.


És azt bírom, az egyik még le is írja, hogy angol bulldog anyától, és amstaff apától származnak a kölykök, de azért 20 ezer forintot elkér értük. Felháborítónak tartom, hogy keverék kutyákat árulnak ennyi pénzért! Ingyen kéne őket odaadni, és még örülni, hogy jó helyre kerültek.


Nekem ugyan három kutyám van, egy fajtatiszta border collie, egy fajtatiszta amstaff, és egy golden retriever-husky keverék. De esküszöm, a keverékkel van a legkevesebb gondom, mind egészségügyileg, mind viselkedésben, ugyanis ő menhelyi. Míg a két fajtatisztával küszködtem egy csomót, mire sikerült a falkabeli rendeket tisztázni, kutyaiskolában eltöltött napok hossza, míg engedelmes kutyát sikerült belőlük faragni. Addig a keverékkel semmi baj nem volt.. :)


De keverék kutyát INGYEN KELL ADNI!!

2010. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

manapság már SEMMIT sem adnak INGYEN.....hahó ezen a földön élsz?

Mellesleg hol van az meghatározva, hogy KELL???

Sajnos így keresnek pénzt egy csomóan, mert sajnos tv-es és becsületes módon ma már nem lehet megélni... aki meg megveszi az magára vessen csak hozzá nem értő személy lehet....ennyi

meg lehet érteni mind2 oldalt....de az " ingyen KELL adni" azért enyhe túlzás..

2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!