Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy yorkinak pedigree...

Lehet egy yorkinak pedigree tápot adni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet,ha silány minőségű,4% húshulladékot,kémiai színezéket és ízesítőt és sok gabonát tartalmazó szeméttel akarod tömni.

Egy ilyen kicsi kutyánál a minőségi táp szerintem mindenhol belefér a költségvetésbe.

Vannak speciális fajtatápok,én inkább azt adnám.

2010. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
mi is rendes minőségi táppal etetjük.:)mert a többitől m vt már,hogy napokig beteg volt.:(
2010. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi pénzed van havonta a kutyakajára? Ha leírod, mondok pár táp márkát.
2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egy yorki azért nem eszik annyit, mint egy labrador, igazán nem kerül sokba jó minőségű táppal etetni, ráadásul akkor nyugodt is lehetsz, hogy mindent megkap amire szüksége van és egészséges jól fejlett kutyusod lesz. Én az Acana tápot ajánlom. Soknak tűnhet az ára, de mivel ez egy 60% hústartalmú prémium táp, nem kell annyit adni belőle mint a szemétből, tovább tart.
2010. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, csak nem érdemes :)
2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
94%

A hosszú szőrű kutyának a legnagyobb vétség.

Mi egyszer nyertünk egy zsákkal, gondoltam semmi bajuk nem lesz, ha odaadom a kutyáimnak. Tévedtem: A tibetim lerágta a teljes hátáról és az oldaláról a szőrt. És csak 3 napig kapták. A maradék landolt a kukában.

2010. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Látod,és van ezen az oldalon valaki,aki foggal-körömmel védi a Pedigree-t mondván,az Ő skót juhászai gyönyörűek tőle és sorban nyerik a kiállításokat.

Csoda,hogy itt még nem jelent meg ez az élő Pedigree-reklám :)

Mi kaptunk egyszer egy kis zacskóval a szomszédtól,én is odaadtam a bullterrieremnek azzal,hogy ennyitől nem lehet baja.Másnap már iszonyú mennyiségű kupacokat rakott,és nagyon lágy volt a széklete.Én is kidobtam azonnal.

2010. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! akkor nem fogok neki adni
2010. dec. 29. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

De a többi "sarki bolti"márka sem jobb,mint pl.a Chappy vagy a Darling,egyáltalán szupermarketben,közértben kapható márkák.

Én webáruházból rendelek,ingyen ki is hozzák,itt találsz yorkie fajtatápot:

[link]

Én nagyon meg vagyok velük elégedve.

2010. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!