Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyánkról?

Mi a véleményetek a kutyánkról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt a kérdést azért tettem fel, mert a fiam szerint gáz ez a kutya. És ő kijelentette, hogy nem viszi el sétálni, mert, hogy ciki + csúnya kutya, nem tud vele felvágni a barátai előtt. Mikor ezeket mondta teljesen ledöbbentem.

És mondom már megkérdezem itt, idegenektől, hogy mi a vélemény a kutyáról.

Kíváncsian várom! :)


2010. dec. 29. 02:06
1 2 3 4
 1/34 Mandula11 válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos és szép kutyus. Tiszta olyan, mint egy labrador. Biztos valamelyik rokona az. Nyugodtan mond meg a kisfiadnak, hogy büszke lehet rá,mert szépen csillog a szőre és látszik rajta, hogy boldog kutya:)
2010. dec. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ezt mondta, akkor valószínűleg úgysem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről.


Egyébként szerintem egy teljesen normális kutya, valószínűleg éppen ezért alkalmas kevésbé arra, hogy felvágjanak vele a hülye haverok előtt.


Inkább az a gáz, hogy neki is csak a "felvágás" miatt kell kutya. Ezek szerint az a fajta gyerek, akire nem kell állatot bízni, ha nem muszáj, van ilyen.

2010. dec. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
38%

Fiad nelkul, kivalasztasa nelkul hoztatok haza ezt a kutyat? Ha neki vettetek, hogy o gondozza, neki is kellett volna beleszolasa hogy legyen. Egyebkent, lehet hogy fiadnak, hogy gaz a kutya, csak egy urugy, hogy ne kelljen setaltatni. Ez is egy munka. Ha foglalkozik a kutyaval, jatszik vele, stb, akkor nem a szegeny kutya a gaz, hanem fiad lusta.

Most mi van, aki nem "szep" azt is kivagjuk a csaladbol?

Egyebkent a kutyanak semmi baja, aranyos.

2010. dec. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem csúnya kutyus. Nagyon aranyos, nekem tetszik.
2010. dec. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
28%

a fiad gáz hogy így beszél, a sétáltatás nem szabad hogy a haverok miatt történjen

a kutya pedig tényleg ronda


amúgy azt mondják velem az a baj hogy őszinte vagyok és ezért le isleszelk pontozva :(

2010. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
82%
Elég szánalmas lehet a gyerek ha fel akar vágni a barátai előtt 1 kutyával biztos kevés van neki xd amugy a kutya aranyos : )
2010. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig egyáltalán nem ronda a kutya. Azt sem mondanám, hogy kifejezetten szép lenne, de egy teljesen átlagos, normális kutya formája van. Az első képen nagyon aranyos.

Kutyát sétáltatni pedig nem a haverok miatt szoktunk, hanem a kutya miatt. Ezek szerint nem szereti a kutyát, ne kényszerítsétek rá, hogy foglalkozzon vele, mert az se neki se az ebnek nem lesz jó. Sétáltasd mondjuk te.

Esetleg taníthatnátok neki trükköket, hátha akkor jobban megkedveli őt a fiad, de ebben az esetben sem bíznám rá többet ezek után. Másik kutyát sem. Kutya sztornó. Ha csak felvágásnak kell, akkor nem is kell igazán.

2010. dec. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csodálatosan szép tekintete van, nagyon kedves a pofija, az egész kutya megnyerő, szép és szeretni való.


Azonban a fiaddal inkább törődj többet, mert nem képes a szívével látni. Azon túl, hogy a kutya egyáltalán nem csúnya, egyáltalán nem gáz -- biztos, hogy szeret titeket és ettől számotokra különlegesen szépnek kellene lenni.

Mondd meg a fiadnak, hogy te sem a szépségéért szereted, sőt, meglehet, hogy nem is szép, legfeljebb jó cuccokban járhat a haverjai miatt.

És mondd meg neki, hogy ne haverjai legyenek, hanem legalább egy barátja, aki önmagáért szereti annak ellenére, hogy milyen a külseje.


Sőt, azt is megkérdezném tőle, hogy téged szeret-e!

Én legalábbis úgy vagyok vele, ahogy a mondás tartja:

"Aki engem szeret, szereti a kutyámat is".

Ez a fiadnak is lehet vízválasztó, ha barátot akar egyszer haver helyett.

Még valami. Azt is mondd meg a fiadnak, hogy a kutyátok önmagáért szereti, bármilyen is a külseje, bármilyen is a kedve és bármi is éri az életben.

"Az emberek köztt viselkedned, alakoskodnod kell. Az állatok olyannak fogadnak el, amilyen vagy. Ezért érzem magam jobban az állatok között."


És még néhány mondás, ami ha nem hatja meg, akkor érzelmileg baj lehet a fiaddal és vigyázz rá:


„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.”


"Amíg meg nem tapasztaltuk, milyen érzés szeretni egy állatot, lelkünk egy része mélyen alszik."


"Egy kutyának nem kell se luxusautó, se hatalmas ház, se drága ruhák. Beéri egy útszélen talált bottal. Lehetsz gazdag, vagy szegény, buta, vagy okos, agyafúrt vagy tökkelütött, a kutyádnak mindegy. Ő csak szeretetet kér és ad. Hány emberről mondhatod ezt el? Hány ember szeret feltétlen és olthatatlan szeretettel? Hány ember mellett érzed, hogy ami te vagy, az különleges?"

( Marley meg én c.filmből)

2010. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Még valami.

Én a helyedben nem erőltetném, hogy sétáltassa.

Én nem bíznám soha olyanra a kutyámat, aki nem tudja szeretni!

2010. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem csúnya kutya.Az enyém is pont ilyen, rendkívül barátságos a tekintete,szép a szőre,arányos testalkatú, labrador vér biztosan van benne.Mi kell még? Magyarázd el a fiadnak, hogy nem a külsőség számít.Valószínűleg van olyan ember,akinek ő sem tetszik, mégsem söpri ki az utcáról.Einstein sem volt csúcsmodell.

A kutya attól, hogy nem fajtatiszta, még a tiéd, és imád téged!A szülő sem dugja el a gyermekét, ha hibás.Szóval nem szeretnélek megsérteni, de azt hiszem a fiad gondolkodását kellene átnevelni.

(De ha nem szereti az állatot a gyereked,(vagy csak a díjnyertest szereti) akkor ne erőltesd rá, az nem tenne jót a kutyának.Márpedig én feltétlenül a kutya pártján állok.

2010. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!