Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám megcsúszott a lépcsőn...

Kutyám megcsúszott a lépcsőn és valószínüleg meghúzódott vagy beverte, most sántít. Sajna most zárva van az állatorvos a környéken és nem tudunk olyan komolyabbat csinálni, maszírozzuk neki adunk neki csonterősítőt. mit csinálhatnánk?

Figyelt kérdés
létszi válaszokat
2010. dec. 29. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát olyan nagyon sok mindent nem tudtok csinálni. De túl fogja élni :)
2010. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Pihenjen sokat, ne játszatok vele. De azért majd vidd el dokihoz, ha nem javul, mert, ha komolyabb baj van, és nem kezelik, úgy marad szegény. Jobbulást neki.
2010. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 29. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Van körzeti állatorvos,ha komoly akkor azt is föl tudnád hívni ha akarnád.Amúgy meg ahogy szokták mondani:ebcsont beforr!!
2010. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%-ban hasznos válasz:) komoly.
2010. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Semmit. Kicsit pihen, aztán majd elmúlik. Én is elestem tegnap a kertben, kicsit káromkodtam, húztam a lábam, mert jól bevágtam a térdem, aztán mára már nem fáj.
2010. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nana! Hanyagoljuk már az ilyen ebcsont beforr hülyeségeket.

Nekünk az egyik angol cocker spánielünk tartotta a jobb mellső lábát, amikor hazaértem. Én is azt hittem, hogy rándulás, aztán egy óra múlva még mindig fájlalta, akkor elvittem az állatorvoshoz. Megröntgenezték és kiderült, hogy ÍZÜLETBE MENŐ IPSZILON TÖRÉSE VAN A KÖNYÖKÉBEN!!! Ez nem játék. Azonnal nem lehetett a duzzanat miatt, de pár napra rá megműtötték. Sajnos hosszú rehabilitáció vár rá, hogy teljesen rendbejöjjön.

Nem játék! Vizsgáltasd meg állatorvossal.

2010. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!