Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek írjatok fontos (lent!?

Kérlek írjatok fontos (lent!?

Figyelt kérdés
A kutyámnak elfertőződtek a ráncai mivel kezeljem.?
2010. dec. 29. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Állatorvos!!!

Ne kenj rá semmit amíg nem tudod pontosan, hogy mi az oka, mert lehet, hogy nagyobb bajt csinálsz vele. Vidd minél előbb dokihoz!

2010. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vittem de csak betadine oldatot írt a sebre de nem használt
2010. dec. 29. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy másikhoz!Sajnos,egyes állatorvosoknak döglött patkányt nem adnék a kezébe...Persze,közülük is van rengeteg jó orvos,aki igazán szívvel-lélekkel dolgozik.Külön kiemelném a nyíregyházi állatkórházat(mostmár 2 állatklinikára oszlott,ha jól tudom)ahol nagyon jó orvosok vannak.Ellenben én is ismerek olyat,aki egy kisebb sérülés miatt el akarta altatni a cicánkat,mert úgy könnyebb lett volna...Az ilyenről megvan a véleményem.Keress egy másik dokit,mondd meg neki,hogy a Betadine nem használt,adjon rá valami mást.Jobbulást a kutyusodnak!:)
2010. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk is épp ugyanez a baj, mi antibiotikumot kaptunk rá és fertőtlenitő sampont, megjegyzem, egyelőre nem használ.
2010. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, de ha nem ajánl mást, próbáld meg a betadine mellett a sudocrem-et...hátha segít. De nem hiszem, hogy nem találsz olyan állatorvost, aki tudna segíteni.
2010. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!