Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt az "állást" hogy hívják?

Ezt az "állást" hogy hívják?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a hátsó lábakra gondolok

Vagyis hogy "lejt" a kutya :D

A válaszokat köszönöm!


2010. dec. 29. 19:52
 1/8 Akiteki ***** válasza:
A boxernél ez a standard beállítás. Más fajtáknál hátraállításnak mondják és nem mutat ilyen szépen.
2010. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiállításokon használják ezt a beállítást
2010. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bocs akiteki de szerintem ez a beállítás a boxernél minden csak nem szép

pont, mintha a hátulját elütötte volna egy kamion

meg tiszta természetellenes ez a póz, nem értem miért nem lehet az átlagos kiállításos beállítást használni

2010. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem ez már túlzás .I^I

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 29. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
harci kiálitási standart állása boxernak
2010. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem olyan szép, mint a sima hagyományos, de sok bíró ezt a beállítást követeli meg, míg másnak tökmindegy melyikkel csinálod, valamelyik pedig csak a hagyományos simát szereti. Minden ember/bíró más, mást szeretnek. Azért jobb, ha a kutyád tudja mindkettőt, ez inkább nagytestű kutyákra jellemző.


Így állítják be a Rotweillert, Dobermannt, Boxert, a Német juhászkutyát stb..

2010. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Ízlés kérdése, arról meg nem lehet vitatkozni.

Szerencsére nekem sosem lesz olyan kutyám, aminek ez a póz kell. Viszont sokkal könnyebb elérni, mint egy hagyományos - talajra merőleges - beállítást. Lehet hogy azért csinálják. Ha a kutya egyébként meg is áll a számára kényelmes normál pózban, kiállításon esetleg belefeszül a pórázba (főleg a kanok), mert mutatni akarja, hogy ő a nagylegény. Mi ilyenkor megigazítjuk a kutyát, a boxeresek meg rátesznek még egy lapáttal. Kényelmesebb megoldás.:)

2010. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt hívják szakszóval tehén állásnak, mert pont úgy állnak a lábai, mint egy tehénnek. Azt hiszem erre gondoltál, vagy tévedek?
2010. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!