Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám epilepsziás. Ma...

A kutyám epilepsziás. Ma reggel hívtuk ki hozzá az orvost, kapott szurit, és gyógyszert, de nagyon gyakoriak a rohamok. Mit tudnék tenni hogy életben maradjon?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy átlagosan kb fél évente jelentkezhetnek a rohamok. Vagy legalábbis ritkán. Neki ma 3 rohama volt. És az állatorvos szerint nem fogja kibírni, hogyha ennyire gyakoriak lesznek a rohamai.
2010. dec. 29. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csivavám van, beteges típus. Ő is epilepsziás, sűrűn van rohama. Kapott ő is gyógyszert, amit rendszeresen kell adni neki és ettől jobb lesz. Már 3 éve epilepsziás és él és virul :)
2010. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én spánielem is epilepsziás, Sevenalt kap, tűrhető neki, de így is vannak rohamok..túl sokat meg nem kaphat, mert akkor a mája lesz oda...Gyengébb rohamokra a Sevenaletta-t adják legtöbbször.
2010. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Keress másik állatorvost, aki látott már epilepsziás kutyát.

Én fogadtam be kutyát, akinek az első napon 15 nagyrohama volt.

Előtte az orvosa úgy lenyugtatózta, hogy a kutya már járni is alig bírt, mert folyton csak aludt és elsorvadtak az izmai. A mi orvosunk adott neki valami szert, amit roham esetén a fenekébe kellett nyomni. Az tényleg olyan szinten tartotta, hogy fél évente volt csak rohama.

2010. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, az az oldat a Diazepam rektális oldat, néha tényleg jó :)
2010. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!