Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vonattól félt a ti kutyátok is?

Vonattól félt a ti kutyátok is?

Figyelt kérdés
Megtörtént az első vonatos utazásunk. Eléggé félt tőle, úgy kellett felvinni. Sőt a peronról sem akart lejönni a lépcsőn, pedig lépcsőt nem először látott. Szegényt úgy sajnáltam.
2010. dec. 29. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te féltél, aggódtál a vonatozástól - mármint hogyan fogja viselni- és ez ragadt rá a kutyádra. Ha egy pillanatra sem fordul meg a fejedben, semmi különös nem történt volna.
2010. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:

Az enyémek imádják. Van kutyám, aki a kocsiban folyton hány. Örömujjongásban tör ki, ha meglátja a vonatot.

Igaza van az előttem szólónak: átragad a félelmed.

Nálunk a vonatozás mindig valami klassz dologhoz társul.

A kocsi nem mindig, mert állatorvoshoz is azzal megyünk. :)

2010. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém imádott vonatozni, puli tacskó keverék volt, de majdnem felugrott a magas lépcsőn, annyira szeretett utazni.
2010. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző kutyám szerette a vonatot, vagyis.. nem volt gondja vele. :D Lefeküdt és elvolt. :D

A mostaniak kocsival utaznak. :D A németjuhász kölyköm szeret autózni, énekel. :D:D:D

Nem fél, mert azért azt meg tudom különböztetni, ő dalol. :D Bekapcsolom a zenét és rákezdi. :D:D Egyébként amíg a kölyök oltásokra vittük mellettem ült az anyósülésen, mostmár kénytelen vagyok berakni a hátsóra (bár nem tudom ott hogy fog viselkedni egyedül) mert nem fér már el. :)

2010. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az én aggódásomat vette át. A vonaton már semmi baj nem volt, csak a felszállással! :D
2010. dec. 30. 22:11
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Így igaz, a kutyád megérzi, ha valamiért aggódsz.

Volt itt valaki, aki még a buszra is hetekig gyakoroltatni akarta a kutyáját. Csoda, hogy szegény állat parázott? Mintha nem a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy elindulunk, járműre szállunk. Akkor is, ha a kutyánk velünk van.

2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!