Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy rokshire terrier vagy a...

Egy rokshire terrier vagy a macska az erősebb? csak kíváncsiságból, nem akarok senkit sem provokálni!

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
macska kikaparja a szemét lehet meg bántja főleg ha nehezebb nála meg se merje ugatni de a csivava az neki megy...:D
2010. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
értelmetlen lett meg se meri ugatni stb....:D
2010. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kis güzü a yorki, akkor leugathatja a a cica fejét, de valószínűbb, hogy a macska vágja pofán. :D Legalábbis nálunk a macskák verik a kutyákat. Mind a 6 macskánk szép nagy cica lett, nagyobbak, mint a tacsi keverékünk, hiába ugat. :D Még a régi pitbullunk is nyüszítve rohant hozzánk, mikor megverte egy "kóbor macska". xD (kertekben sok cica bóklászik :D)
2010. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez Yorkshire akar lenni?Csak mert ha igen akkor neki megy meggondolás nélkül SŐT!A tőle jóval nagyobb kutyáknak is...a kis hüle:)De ez is mint minden nevelés kérdése!
2010. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szerintem a yorki erősebb mivel hogy vadászkutyának tartották
2010. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem egyik se mert én előbb elrúgnám a p...icsába a yorkit!
2010. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Bazzmeg.

Miért kell 'Kiparodizálni' a yorkit?

Egyértelmű hogy erősebb, max gyávábbb.

Szánalmas ez a Yorki utálkozás, mert attól hogy vannak olyan gazdák, akik nem kutyaként kezelik a yorkijukat, nem kéne általánosítani, mert igenis vannak normális gazdák,normális yorkik.


SZÁNALMASAK VAGYTOK.

2010. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
leginkább 'tömcsy'nek szólt, nem a kérdezőnek
2010. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

igazából én komolyan gondoltam a kérdést

szerintem a macska egyértelműen erősebb, de egyik sem tudná a másikat eltenni könnyen a láb alól, mert nincsenek meg hozzá a kellő adottságaik

igen, yorkshir terrier akar lenni

igen vadászkutyának tartották a yorkshirt, de a macska is vadász gondoltad volna?

és igazából nem vadásznak tartották, hanem egérfogónak, mert másra nem igazán volt jó, max felhúzós kutyának, ölebnek. Vadászkutyák a vizslák

2010. dec. 30. 12:29
 10/20 anonim ***** válasza:

nem egér hanem patkány de mindegy nem ua....

amúgy terrier, gondoltad vna? benne van a nevében is...és lehet komolyan gondoltad a kérdést de a válaszodból látszik h p.raszt vagy és utálod őket...sorry...

és egy vadászkutya nem a mérettől függ..ezt is gondoltad????

nézz csak utána a neten...ohh ezt nem gondoltad vna..:D

2010. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!