Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veszek egy törzskönyves...

Veszek egy törzskönyves staffordot. A Dog Chow táp jó neki? Ha azon nő fel. Drágábbra nem lesz pénzem.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfelel neki. Középkategóriás táp és még mindig jobb mint a Darling, Pedigree stb.

Én is ezzel etetem a shih-tzu-mat, nagyon szereti.

2010. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


ezzel etesd!

2010. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én az első évben jobban meghúznám a nadrágszíjat, és jobb minőségű táppal etetnék. Ha kezdetek óta olcsóbb táppal etetsz, később az orvosi számlán meglátszódhat. Szerintem nem az első években kell spórolni a tápon.
2010. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó lesz neki ez a táp , nem lesz neki rosszabb semmivel.Sokkal jobb mint a pedigree és társai , igaz h nem prémium de tartalmaz olyasmit ami a kuyta fejlődéséhez kell.Kiskorában én is ezzel etettem , és semmi baja a kutyámnak.
2010. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A Dog Chow teljesen jó. Attól még, hogy valaki Orijennel eteti a kutyáját, közel nem biztos, hogy egészségesebb lesz.

Ráadásul a Dog Chow tényleg nem egy rossz minőségű táp. Néha főzhetsz neki húst is rizssel/tésztával, zöldségekkel.

2010. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

egy szar képességű kutyából nem lesz jó kutya, a tenyészkutyák meg nem lesznek rosszabbak az olcsó táptól

én úgy gondolom, hogy ilyen drága táppal csak az etessen, aki munkára használja a kutyáját, és le is fárassza

2010. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LadyLoss ***** válasza:
100%

Az én kutyám majdnem belepusztult, hogy ezt a Dog chow-t kapta. Jót akartam neki, hogy jobbat egyen mint eddig, de sajnos tönkrevágta a bélflóráját, kb 1 hónap alatt. Persze attól még van olyan kutya amelyik gond nélkül eszi, az enyém éppen érzékeny volt erre.

Próbálj ki többet és ami bejön arról ne válts!

2010. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!