Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel nyugtathatnám le a...

Mivel nyugtathatnám le a kutyámat?

Figyelt kérdés
Nagyon fél a tüzijátéktól, olvastam hogy infartust is kaphat.Mit adjak neki, hogy lecsillapodjon? :((
2010. dec. 30. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokitokat és ad neki nyugtatót
2010. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
gyenge nyugtatót kérhetsz a állatorvostól, de fontosabb hogy maradj vele.Egyik ismerősöm kutyája infarktust kapott egy vihartól, úgyhogy tényleg van ilyen..:(
2010. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hozd be a lakásba, tömd jutalomfalatokkal, legyél vele zárt, védett helyen. Ha tényleg nagyonnagyon nyugtalan, jobb lesz bealtatózni estére, állatorvos tud segíteni.
2010. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

*benyugtatózza


bocsi, nem altatót akartam írni x"D

2010. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

A nyugtató nem mindig megoldás.

Engedd be a küszöbre vagy engedd meg hogy hozzád bújjon. Az is megnyugtatja.

A mi kutyink is nagyon fél. Hála a petárdázó barmoknak!

Mert ugye hát tilos mégis használják, még jobban mint azelőtt, hogy megtiltották volna.

2010. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is téma, mert egy rakás idióta már ma elkezdte. Mi bent tartjuk a kutyákat és nem engedjük ki őket.
2010. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Az a szörnyű, hogy még ők vannak megsértve ha szólunk, hogy légyszi öcsém nem a házunk előtt kéne.

És ne mentegetőzzenek azzal h fiatalok és nekik ez szórakozás, én is fiatal vok mégsem látom értelmét.

2010. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Mi úgy szoktuk csinálni, h amíg el nem múlik a petárdás időszak addig beengedjük a lakásba és vele vagyunk :)
2010. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A szégyen az, amikor a szeretet ünnepén, ajándékbontáskor is ezt lehet hallani! :S


Amúgy köszi a tanácsokat.

2010. dec. 30. 19:47
 10/20 anonim válasza:

Karácsonykor is?!

Ha meghallottam volna egyet is a házunk körül karácsonykor, azt hiszem olyan balhét csaptam volna hogy azt az életbe nem köszöni meg.

2010. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!