Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nagyon sokat szeretnék a...

Ha nagyon sokat szeretnék a kutyámmal lenni, nem lesz ez neki gond?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a dobermannt, sokat olvastam róla, hogy mire kell nagyon figyelni. Írták, hogy szeret a gazdájával lenni.

De én sokat lennék vele, persze munkába nem vihetem el, de ahova mennék, sokszor elvinném magammal, meg szabadidőmbe vele lennék sokat.

Nem lesz ez neki egy idő után már kellemetlen, hogy szinte folyton velem kell majd lennie?


2010. dec. 30. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyan mért lenne egy kutyának kellemetlen, hogy a gazdájával kell lennie sokszor sokat?? ez nem olyan, mintha egy tinédzsernek kéne az anyjával kézen fogva sétálnia sokszor sokat..gondolkozz már(!) ez neki inkább előnyére válhat, mintsem hátrányára..
2010. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szívesen lesz veled!:D Bár én is mindenhová tudnám vinni a kutyáimat. :) Mennyei manna lenne, nekem és a kutyuknak is. :D

Szerintem ez a legjobb dolog amit tehetsz vele! :)

2010. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irigyellek :D Hát persze hogy nem lesz neki gond, sőt! Legszívesebben a nap 24 órájában végig veled lenne. Nagyon boldog kutyád lesz, ha mindenhová veled jöhet, és még sokat is fogsz vele foglalkozni^^
2010. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutyának a gazdája a legfontosabb az életében. Ha 24 órát tölthetne Veled, ő akkor lenne a legboldogabb:)
2010. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra azért ügyelj, hogy hagyjál neki kellő időt a pihenésre. Főleg még kölyökként.
2010. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy kutya alapvetően társas lény természetesen nem probléma ha veled van állandóan csak azért legyen némi privát tere és pihenhessen eleget-viszont kezdőként egyáltalán nem dobermannban gondolkodnék-okozhat bőven meglepetéseket egy gyakorló gazdinak
2010. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Én itthon dolgozom, a kutyáim a nap 24 órájában velem vannak. Ha elmegyek valahova, akkor a fiam van velük. Néha csak kiszaladok vásárolni vagy a postára, akkor vannak csak egyedül. 2-3 óránál tovább még nem hagytam őket egyedül. Ha nincs nagy hőség, akkor be a kocsiba és valaki jöhet velem.

Még soha nem panaszkodott senki, hogy nem akar a lábamnál heverészni, menjek már onnan. :)) Bár lehet, hogy örülnének, ha egy kicsit egyedül hagynám őket a spejzban, de annak meg én nem.:)))

Ne izgulj, olyan kutya nincs, aki azért érezné rosszul magát, mert foglalkoznak vele.

2010. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!