Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap mindenki nagyon fog...

Holnap mindenki nagyon fog vigyázni a kutyájára, ugye?

Figyelt kérdés

Gondolom nem kell leírnom, hogy milyen sok kutya szökik el a tűzijátéktól, petárdától való félelmében szilveszterkor.

Legyen pórázon a kutyátok, legyen rajta biléta, ha ne adj isten mégis meglóg, akkor tudjanak titeket értesíteni.

És ha kóbor kutyát találtok, akkor vigyétek magatokkal! Nagyon hideg lesz a holnap éjszaka, és nem lenne jó, ha akárcsak egy kutyának is kint kellene fagyoskodnia remegve, miközben durrognak a petárdák.

Köszönöm, hogy elolvastátok:)


2010. dec. 30. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rendes tőled hogy ezt leírtad, szegény kutyulik mindig úgy félnek :(
2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Természetesen vigyázok.

Egyébként a városban állandóan durrognak, esküvők, miegymás címén. Szerencsétlen kenneles kutyák is össze-vissza szabdalják magukat a teljesen biztonságos kennelben is, annyira rettegnek ezektől a vackoktól.

petárdát mindenképpen tiltani kell, tűzi játéknak meg szabályozás kellene, elég lenne egy pár darab azoknak, akik szeretik...

2010. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez téll rendes tőled am a mi kutyusaink bent lesznek velünk egy tál meleg kajával nem szokott baj lenni belőle :)
2010. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szép tőled kérdező, hogy leírtad :) Az én kutyim még nem ismeri a tűzijáték hangját, ezért IS nagyon vigyázok rá, bent lesz velünk :)
2010. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy vigyázok ... nem szeretném hogy az én kis kedvencem eltűnjön ... :S ... Ha kóborkutyát látok meg felhozom magunkhoz és értesítek egy menhelyet :D
2010. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én írtam ki egy kérdést is nagyon félek mert ez lesz a kutyám első szilvesztere! Most fogom ráírni a kutyám nyakörvére a lakcímet telefonszámat ha netalán elszökne! De remélem nem fog elég nagy a helye ahol aludni szokott de meleg is még gondolkozok, hogy lehet, hogy bezárom oda! És legalább negyedóránként rá fogok nézni!
2010. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a kutyusomra nagyon vigyáni fogok.Csak nekünk a családba van olyan aki allergiás és nem vihetjük be:(Az nagyon rossz lenne ha eltünne de ugyse fog(remélem):(
2010. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnos azt veszem észre, hogy a kutyák ahogy idősödnek, úgy kezdenek egyre jobban félni a durrogástól.

Az én kutyámnak az első évben szerintem fel sem tűnt, tavaly viszont már bebújt az étkezőben a pad alá. Aztán előjött, bevackolt az ölembe, és onnantól nem volt baj:)


Ja igen, és jó lenne, ha írnátok olyan portálokat, kutyás topicokat, ahol lehet hirdetni eltűnt-megtalált kutyákat. Szombat reggel már ilyenekkel lesz tele a legtöbb fórum, és akkor tudnánk egymásnak támpontot adni, hogy hol lehet még érdeklődni.

Néhány hasznos topic:


[link]

[link]

[link]

2010. dec. 30. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám mindig bent van:)

Valószínűleg egész este itt fog dekkolni az íróasztal alattxD Ilyenkor fegyverszünetet tartanak a macskával helyszűke miatt:D

Amúgy a régi kutyánk(amikor ő volt, még elsg kicsi voltam, 12 éves) kennelben volt, mert mindig megszökött, lakásba pedig nem lehetett beengedni, mert nem volt szobatiszta:(

Szóval ő a kennelben is nagyon félt, reszketett, úgyhogy éjfél és 1 óra között(amikor a legtöbb a durrogtatás) mindig kimentem(sokszor a -15 fok ellenére is) és egy órát ott fagyoskodtam mellette, simogattam, nyugtattam. Olyan aranyos volt, olyan hálás volt, hogy ott voltam:)

Szóval mindenképp legyetek a kutya mellett.


A KIS PATKÁNY SUHANCOK PEDIG LEGYENEK SZÍVESEK, ÉS NE DOBÁLJÁK A KUTYÁKAT AZ IDIÓTA PETÁRDÁIKKAL!!!


Bár nem valószínű, hogy olvassák ezt a posztot, de azért hátha:)

2010. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vadászkutyáknak nem szabad tőlük félni vadász fegyverhangjához hasonlo meg kell tanitani hogy ne féljen de melegen legyen gazdival szobatiszta már
2010. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!