Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. Hogyan szoktassam hozzá,...

1. Hogyan szoktassam hozzá, hogy póráz nélkül jöjjön, a lábam mellet? (BOCSI HOGY KÉRDÉST ÍROK) 2. Hogyan lehet megtanítani a lábhoz parancsot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 09:32
 1/7 anonim válasza:

Úgy hogy szereted, nem kell neki pofon se semmi..

Csak mondod hogy gyere (inkább mint lábhoz) aztán valaki odatolja sokszor megcsináljátok ha magától jön jutalom falat.

Ha szeret meg melletted fog menni az tuti!

2010. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. De nem bántanám sose a kutyámat.

Klikkerezni is tud hallgat rá. azzal lehet?

2010. dec. 31. 09:40
 3/7 Akiteki ***** válasza:

Kutyaiskolában.

Egy két (ráadásul egymásnak sokszor ellentmondó) válaszból nem fogod megtanulni. Ezért találták ki az iskolát, ott megtanulod, hogyan tanítsd a kutyádat.

2010. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is célszerű a kutyasuli.
2010. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az nagyon drága, és a közelben nincs mert én Nagykátán lakok!
2010. dec. 31. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Én erre is találtam megoldást :)


Nagykátától 32 km-re, Üllön van egy viszonylag elég jó kutyaiskola. Azért 30 km-t szerintem utazni nem gáz, főleg, ha jó, kezelhető, engedelmes kutyust szeretnél. Itt a honlapjuk: [link]

2010. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Az élet is drága. Relatív, hogy mi a drága. Ha azt nézed, hogy 15 évre befektetés, akkor nem is olyan drága.
2010. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!