Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győr környékéről kellene...

Győr környékéről kellene nekem egy mudi, valaki tud tenyésztőt a környéken? Vagy akinek van eladó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Ha sok pénzed van, amit kidobnál, akkor menj csak tenyésztőhöz. Irreálisan magas áron adják a kutyákat. Vegyél olyantól, aki nem hivatalosan foglalkozik vele, feleannyiból megúszod és ugyanazt a minőséget kapod és nem gazdagítod vele a harácsoló "tenyésztőket". Expressz.hu - t ajánlom.
2010. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nem kell hogy tenyésztő legyen csak így volt egyszerű kiírni, bármilyen mudi kölyök jó csak ne kelljen szegedig menni érte:-)
2010. dec. 31. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Normális tenyésztőtől 40-50 ezerért kapsz mudit - nem egy drága fajta -, akinek a szüleit és a többi felmenőjét szűrték diszpláziára és különböző örökletes betegségekre. Ráadásul a mudiknál nagyon meg kell nézni honnan veszed mivel sok közöttük az epilepsziás. Én nem vennék akárkitől és akárhonnan - ha kéne Szegedig vagy még tovább utaznék, nem ez a lényeg, csak h jó és megbízható tenyésztőt találjak és olyan szülőpárt akiknek a tulajdonságai tetszenek.


Itt érdeklődj:

[link]


De a mudiknak van fajtamentése is, ha sajnálsz "kidobni" pénzt egy jó kutyáért akkor inkább fogadj örökbe:

[link]

2010. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszolónak:

egyáltalán nem ugyanazt a minőséget kapod. Egy kutya nem abból áll h megszületik és csókolom. A tenyésztés lényege pont az h csak a legjobb egyedekből hozzunk ki még kiemelkedőbb tulajdonságokkal bíró, a fajtajelleget maximálisan hordozó, egészséges kutyákat.

De valószínű h feleslegesen koptatnám a billentyűzetet, mert az egyik füleden be, a másikon ki és még el se gondolkoznál rajta mert van egy berögzült véleményed, amit tényekkel sem lehet megingatni. Így teljesen felesleges. Csak az a kár, h miattad és a hozzád hasonlóan gondolkodók miatt mennek tönkre egyes fajták.

2010. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nekünk van eladó Mudink. Ára: 35 000 Ft. Van 4 kislány és egy fiú. Szép egészséges, játékos kutyulik. 8 hetesek. Két lány fekete, a többi kicsi zsemle színű. Törzskönyvesek. Szobatisztaságra előneveltek. Egy kis ajándék kezdő csomagot is adunk hozzá. A kötelező oltásokat megkapták és még féregtelenítve is vannak. Családi környezetben vannak nevelve.

Érd.: 06304054337

2010. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Ja és most is felhívhatnak engem.

A nevem: Nagy Hajnalka

2010. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, de épp ma sikerült vennem egyet
2011. jan. 1. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nagyon körültekintően választhattál... Én az életben nem vennék így kutyát. Ki tudja ki fia ki borja, de legalább mudi... :o)

Sok sikert hozzá.

2011. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mivel nem tudod honnan vettem, mennyiért, én így nem mondanék véleményt a helyedben, de látom itt csak rosszindulatú emberek vannak
2011. jan. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!