Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hatásos ha nyugtatót...

Mennyire hatásos ha nyugtatót kap a kutya?

Figyelt kérdés

Itt a problémám a szilveszteri durranások.Nagyon idegesíti a két puli kutyámat!Sajnos nem leszünk itthon,s szeretném biztonságban tudni őket.Milyen nyugtatót adhatnék nekik,s mennyit?(10-15kg-közt vannak)

Előre is köszi a segítségetek!


2010. dec. 31. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én a helyedben nem adnék nekik nyugtatót, ha nem vagyok otthon. Adjál nekik valami csontot, vagy sok kaját, és jól zárd be őket. ha mindenképpen a nyugtató mellett döntesz, mindenképpen hívj állatorvost, és ő adja be.

DE így könnyebben kihűlnek!

Vagy adj nekik egy kis pálinkát! A francia bulldog ritka nyugodt lett tőle (2 centnyi egy kis kenyérre, rá pici zsír, oszt jónapot!)

2010. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,


Eddig nálunk is mindig gond volt (remélem idén megoldódik), annyit csináltunk, hogy lent a házba beengedtük, aztán mikor hazaértünk 4 körül kiengedjük.

De most vettem neki nyugtató hatású jutalomfalatot meg cseppeket. Ha érdekel itt a link: [link]

2010. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hatásos lehet, de otthon semmiféleképpen ne adj neki semmit. MINDENKÉPPEN állatorvossal konzultálva, azt amit ő ad és csak olyan adagolásban. Emberi nyugtatóval, humán gyógyszerrel meg is ölheted. Tehát CSAK azt amit állatorvos ír fel!! Valamint biztosíts neki meleg helyet éjszakára, mert ahogy előttem írták, ilyenkor könnyebben kihűlhetnek.
2010. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!