Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak most hogy itt a...

Mit csináljak most hogy itt a szilveszter?

Figyelt kérdés
Ma van szilveszter a kutyusom retteg a tűzijáték hangjától de a szüleim nem engedik meg hogy behozzam!:(Az a megoldás hogy órákon át kint vacogok vele?Ha kell megteszem mert nagyon fontos nekem !!
2010. dec. 31. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudod valahova bezárni, vagy kikötni? Nem egy kedves dolog, de az ő érdekében most az egyszer érdemes lenne.

És ha úgy be tudna menni megkötve a házába,akkor odabújna, és bár félne, nem menne világgá. De ha valami fássufniba bezárod, az is jó. Időnként kimész, megsimized, megnyugtatod.

2010. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%

Nem tudom, mi kolbászba szoktunk becsempészni neki egy kis nyugtatót, vagy altatót, ami embereknek van =)

Meg szokott tőle nyugodni, és nem zavarja őt annyira. De max, ha nagyon félne, akkor időnként menj ki hozzá, vagy nem tudom...

2010. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem sajnos elszökött, pedig csak 5 percre engedtem ki :(((

és bejártam az egész környéket de sehol nincsen...

zárd valahova... ha a lakásba nem akarják beengedni akkor legalább a fürdőszobába, ott nem tud nagyjából semmit tönkretenni.

vagy kérd meg a szüleidet hogy legalább a te szobádba, ott hagyod, őket nem is fogja zavarni.

2010. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs Xanaxotok? Próbálj azért még könyörögni :(.
2010. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek hogy a kutyát ilyenkor be kell engedni a házba ( ha eddig kint volt a hidegben csoda hogy még él) de ma mindenképpen engedjétek be házba és ha ott sem nyugszik meg nyugodtan adhatsz neki nyugtatót
2010. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem kötném ki. a szomszédunk mudija tavaly felakasztotta magát, vhogyan felmászott a kutyaház tetejére és vhova beakadt a póráz és úgy vhogyan.
2011. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor kimentünk hozzá berohant a házb aés nem akart kijönni ezért a szüleim megengették!:) Azért köszönöm a tanácsokat!:P
2011. jan. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!