Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Xnorkax kérdése:

Mi a véleményetek az alábbi kutyafajtákról? (lent)

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok néhány szót, hogy mit gondoltok ezekről a fajtákról. :)

- Német vizsla

- Welsh corgi

- Boston terrier

- Ausztrál juhászkutya

- Kis olasz agár

- Whippet

Köszi minden választ! :)


2011. jan. 1. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A német vizsla nagy mozgásigényű, az ausztrál pásztorkutya intelligens, a boston terrier városi kutya, ugyanígy a welsh corgi is.Ha az ugatás idegesít,agarat vegyél.
2011. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

német vizsla- szép szép de szerintem a magyar sokkal szebb :)

welsh corgi- nekem nem tetszenek annyira a tacskó féle kutyák :s nem utálom őket ugyanúgy bánok velük csak magamnak nem tudnám elképzelni :S

boston terrier- aranyos kutyus tetszik és ami jó h nincs annyira túl tenyésztve mint a tönni kistestű kutyus :)

ausztrál juhászkutya-gyönyörű kutya okos értelmes rengeteg mozgást és szellemi lefárasztást igényel és ritka kutyafajta szerintem itt M.o.-n

kis olaszagár, whippet- nekem nem annyira jönnek be az agarak csak a magyar agár és az afgán agár , saluki de sztem az agaraknak (tisztelet a kivételnek) rossz természetűek legalábbis az én életritmusomhoz nem illenek :(makacsak és nehéz behívásra tanítani őket mert erős a vadászösztönük stb... egyszer régen szerettem volna afgán agarat de a jelleme miatt lemondtam róla

2011. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
*többi
2011. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
aranyos kutyák
2011. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Német vizsla:ha már vizsla,inkább magyart választanék.Egyébként szép,tanulékony kutya,de mivel vadászkutya,egy kicsit önfejű.

Wels corgi:bár igazi kis energiagolyók és szeretetreméltó,,szobakutyák"(nem az!)is egyszerre,a rövid lábai miatt nem választanám szegényt.Nem lehet könnyű olyan rövidke lábakon közlekedni:S

Boston terrier:van,akinek tetszik,van,akinek nem.Nekem speciel nem kedvenceim az ilyen tömpe orrú kutyák-sokat küszködik az orra miatt,nehezebben kap levegőt.Valójában persze igen kedves kutya,nagyszerű társ.

Ausztrál juhászkutya:ő életem örök kedvence:)Számomra külsőre,tulajdonságaiban is az arany középút,a tökéletes fajta.Két kedvencem,a border collie és a skót juhászkutya között is átmenetet képez-nem olyan eszeveszettül pörgős és hiperaktív,hogy ne tudjam lefoglalni(mint egy border)és nem is olyan borzasztó nyugis,mint egy collie.A szőre se nem hosszú,se nem rövid,se nem túl nyugis,sem hiperaktív,nem kőkemény házőrző de meg is védi a gazdáját,ha kell.Mindenben Ő a legszebb,legalkalmasabb fajta számomra-mostmár remélhetőleg lassan,sok év után én is szert teszek egyre:)Egy blue-merle aussie-nál szerintem nincs szebb a világon(persze,ez relatív:)):

[link]

[link]

Eszméletlen egy szín ez a blue-merle:)

Kis olasz agár:igen kecses,szép kis kutya,bár megintcsak inkább magyar agár felé hajlanék.Jelleméről nem tudok sokat,nem is találkoztam még sajnos vele.

Whippet:ugyanaz:)

2011. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Lilu2107: nekem is az aussie a kedvenc fajtám! :D és én is pont ebben a színösszeállításban szeretem a legjobban. meg mondjuk a vörös is tetszik. :)) <3 úgy szeretnék egyet.

2011. jan. 1. 13:42
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

német vizsa:ez közül a labrador feket krkom fekete tetszik nagy mozgás igényü

Wels corgi-aranyos basset hound tacsko kereszteződése

WHippet-meg amstaff ptibull féleség

Asuztrál juhász kutya:németjuhász husky szép szinei vannak,

-Kis olasz agár:nem jön be nekem de gyors futása tetszik

2011. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ők is gyönyörűek:)A red-merlére

[link]

vagy a red-tricolorra gondolsz?

[link]

2011. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Versenyescsávok

öhm nem igazán értelek. :D nem azt kértem, hogy írd le, miből születtek a fajták. mellesleg elég hülyeségeket írtál. xdd


Lilu2107

Óóóigen! :D Eszméletlen szépek! :) Nekem is ők A kutyák. :D

2011. jan. 1. 13:56
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Német vizsla: szeretem, papámnak volt is, gyönyörűek, és nagyon jó vadászkutyák.^^


Welsh corgi: nem igazán szeretem a kistestű fajtákat, meg úgy a jelleme se igazán jön be. Szerintem eléggé csúnya, olyan kis nyomi, meg nekem túl hosszúnak tűnik a teste x"D de attól még másnak tetszhet.


Boston terrier: édeseeek, szeretem őket :D kiskoromban ilyet akartam. :D


Ausztrál juhászkutya: IMÁDOM-IMÁDOM-IMÁDOOM! Nekem is van egy, 2évnyi várakozás és szülőnyaggatás után :D A tökéletes fajta számomra, örök kedvencem, főleg az én aussie-m.(L) A black-tri meg a blue-merle a kedvenc színváltozatom,de a blue-merlében talán túl sok nekem a szín, a black-tri pedig egyszerű,de gyönyörű. Az én kis bogárkáám is black-tri :D(L) Amúgy nagyon örülök, hogy azért valakinek a kedvence a fajta itt GYK-n, mert tényleg elég ritka.


Kis olasz agár és whippet: nem igazán jönnek be az agarak, maximum a gyorsaságuk miatt, de annyira csontvázak, hogy ez nem jön be :)

2011. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!