Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tetszik az Ausztrál juhászkuty...

Tetszik az Ausztrál juhászkutya? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.


Nem igazán tudok róluk rosszat mondani, de én nem szeretem a juhász, pásztor kutyákat.

2011. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Rettentő aranyos, hasonlít a berni pásztorra egy picit (=
2011. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szépnek szép , okosnak okos jónak jó de nem számomra :)

az én szerelmem a mudi és a menhelyről /sintértelepről hozott kutyusok

idén megfogadtam hogy ha tehetem minél hamarabb hozok ki az illatos útról egy kutyuskát :'(

2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusak, sajnos nem vagyok elég tapasztalt hozzájuk :(
2011. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek, egyik kedvenc fajtám. Sajnos nagyon drága és én ezt nem engedhetem meg magamnak(kb 300 ezer forint egy kiskutya), szóval én a collie mellett döntöttem. Ha minden igaz nyáron érkezik a kiskutyám.

Az aussiek karaktere is nagyon jó és küllemben is kivételesen szépek. Nem olyan hiperaktívak, munkamániásak, mint egy border collie, de velük is kiválóan lehet dolgozni, sportolni. Egyszer én is szeretnék egy ilyet.

2011. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egyik legszebb fajta, és igen mint mondták előttem, érdemesebb egy Colliet venni, mert sokkal olcsóbb(ezt nem azért mondom, mert sajnálom a pénzt egy kutyára, de brutál sok), és megtalálható ugyanilyen szinkombinációban.
2011. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek az ausztrál pásztorkutyák. :)

De számomra az igazi a német boxer. Benne minden megvan,amit akarok egy kutyától,és elég népszerű, bárhol beszerezhetek egyet. :)

Bár egyszer szeretnék tartani egy ausztrál pásztort is :)

2011. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!