Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betudnám pótolni? Lehetséges?

Betudnám pótolni? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadnék egy kutyust egy gyepmesteri telepről

a kérdésem az lenne h 8 hónapos és betudnám-e hozni a lemaradást?értem itt a tanulásról még sokat tudna tanulni?képes lenne rá? mennyire lenne lemaradva azoktól a kutyusoktól amelyikek már kölyök koruk óta a gazdinál vannak?


2011. jan. 1. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretettel, törődéssel,és türelemmel mindent el fogsz érni nála.
2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. Egy 8 hónapos kutya még nagyon fiatal.

Én 4 évesen kezdtem el tanítani a sajátomat (az utcán találtam). Jártam vele kutyasuliba is. Ő volt a legügyesebb az összes közül.

2011. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nincs lemaradva.

Az én első kutyám 1 éves elmúlt amikor hozzám került (ő gazdinál volt 7 hónapos koráig, majd egy telepen). Idén másodszor volt kint az agility világbajnokságon. :o)

A másodikat 1,5 évesen hoztam el menhelyről, ahova egy gyepiről került be és mielőtt én elhoztam volna túl volt már egy sikertelen örökbefogadáson (1 hónap után) visszaadták. De hozzámkerülésétől számított 5 hónap után már engedelmes (E1 szintű) vizsgát tett. Az azóta eltelt 4 év óta már meg nem mondaná senki, h nem kölyök kora óta van nálam...


Ha felkészültnek érzed magad, nyugodtan vállald be, mert ő nincs lemaradva semmiről! ;o)

2011. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy lemaradva, hiszen kutyaiskolába is csak 7 hónapos kortól lehet vinni a kutyákat.

Tehát gyorsan vedd magadhoz:)

2011. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony, nem vagy lemaradva egyáltalán :)Jó kutyázást, és sok sikert a kutyushoz :D
2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!