Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyára rossz hatással...

Milyen kutyára rossz hatással lévő emberi ételt tudtok mondani?

Figyelt kérdés
a kutyám állandóan könyörög az asztalnál hogy adjak neki nem baj mer adnék én neki mer egy yorki keverék szal egy elég kis adag elég neki csak nemtudom miböl szabad neki adnom miböl nem PL : chipsz , csipős ételek pl csilis bab, tehát olyan ételeket irjatok amit egyáltalán nem szabad kutyának adni előre is köszi :D
2011. jan. 2. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csoki
2011. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát én biztos rossz gazdi vagyok, mert az enyémek mindenből kapnak. :D Sült kacsa, csoki (azért ölni tudnának), sütike, szal minden. :D

Én eddig nem láttam, hogy bajuk lett volna tőle, sőt a tacsi keverékünk is 18 éves koráig élt, pedig az is kapott mindent. :)

Egyáltalán nincsenek elhízva, viszont szerintem bajuk sem lesz tőle, ha néha-néha megkínálod olyannal amit te is eszel. :)

Az enyémek sem esznek mindennap csokit, stb. csak néha-néha :)

2011. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

szerintem meg egyáltalán ne etesd, mert vérszemet kap. Nekem 3 kutyám is van, köztük egy yorki, aki állandóan zabálna ( néha nem is rágja meg azt, amit kap), úgyhogy semmikép ne adj neki, ha lehet, max, miután befejezted, odamész a tálkájához s abba öntöd a maradékot.

Fűszeres, csípős ételeket kerüld el (gondolom, nem akarsz utána takarítani :) )

Csokoládét se adj neki, mert rontja a szaglását.

2011. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a csokiról azt hallottam, hogy nem tudják feldolgozni és méregként hat a szervezetükre. A sós, fűszeres ételek veszik el a szaglásukat. Egyébként sajtot sem szabad nekik adni.
2011. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sós mogyoró, robbanó cukorka, rágógumi, Tic-Tac, pálcikás jégkrém, dianás (sósborszeszes)cukorka, Red Bull energiaital, Coca-Cola, templomi ostya, szaloncukor, vattacukor.
2011. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Akiteki ***** válasza:

Vajon mi baja lehet egy kutyának a sajttól? Nem kéne gondolkodás nélkül válaszolgatni.

Brokkolit ne adj neki, mert baromi büdöseket ereget. Tapasztalat.

Szerintem nincs olyan kaja, amit az én kutyáim meg nem kóstoltak már, amit én is ettem.

Bármit adsz, egy fontos szabály: Csakis akkor, ha Te már befejezted. Nincs olyan, hogy egy falat nekem, egy falat neki. Farkastörvény. Először a főnök eszik, utána a beosztott.

2011. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Akiteki ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 10:04

Nagyjából értem a listádad.

Sós mogyitól szomjas lesz, a robbanó cukor emberrel is kibabrálás, pálcikás jégkrém megakad a torkán, Red Bulltól pörögni fog, vattacukor összeragad a szőrén. (Az én kutyáim beleszlopáltak már a colába is, szóval ez nem tuti, a tiktakot meg imádják) De mi a baj a templomi ostyával? Kiűzi az ördögöt belőle? :))))

2011. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
felragad a sszájppadlásáraa
2011. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Akiteki ***** válasza:

És csak a templomi ragad fel? :))

Egyébként az is csak gyógyszertári ostya és elolvad a nyáltól.

2011. jan. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha a templomi ostya űzi az ördögöt, akkor én veszek a kutyámnak.. :D:D:D mert olyan mint aki a pokolból jött... :D:D De ezért imádom. :D:D

Szerintem meg nincs olyan kaja amit ne ehetnének, főleg ha felügyelet mellett rágcsál. :)

Csirke csontot sem szabadna nekik adni, de én szoktam, természetesen mindig megvárom, hogy megegyék, amit meg otthagynak azt elveszem. Van hogy felragad a szájpadlásukra, de akkor benyúlok és kiveszem..

2011. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!